Digital Excellence Awards

listopad 2020

Digital Excellence Awards to konkurs organizowany przez CIO Net, który co roku wskazuje najlepszych z najlepszych liderów przemian cyfrowych i przyznaje tytuły Digital Excellence of the Year. Wyróżniane są firmy i ich zespoły, które skutecznie przeprowadziły proces transformacji cyfrowej. T-Mobile zwyciężył w kategorii Transformational Capabilities. Firma została nagrodzona za cyfrową transformację, której udało jej się dokonać w ostatnim czasie, by dodatkowo usprawnić procesy i rezultaty pracy.

Nagroda „Siła przyciągania” Pulsu Biznesu

listopad 2020

Konkurs „Siła Przyciągania”, organizowany jest przez Puls Biznesu i w tym roku odbyła się jego piąta edycja. Ma on na celu wyróżnienie najciekawszych i najskuteczniejszych kampanii, akcji oraz inicjatyw, które powodują, że dana organizacja nie tylko przyciąga, ale także zatrzymuje najbardziej utalentowanych pracowników. T-Mobile otrzymał w tym roku nagrodę główną w kategorii Candidate Experience w procesie rekrutacji.

Wyróżnienie „Debiutant Roku” w Rankingu Odpowiedzialnych Firm

czerwiec 2020

Ranking Odpowiedzialnych Firm to zestawienie firm ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu. Wyróżnikiem konkursu jest zmieniająca się każdego roku ankieta, podążająca za aktualnymi trendami. T‑Mobile w ogólnej klasyfikacji zajął 9 miejsce oraz 6 lokatę w swojej kategorii branżowej tj. „Usługi, handel, transport”. Równocześnie, firma została wyróżniona tytułem „Debiutant roku”. Partnerami Rankingu są Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Deloitte oraz Dziennik Gazeta Prawna.

Złoty Listek CSR tygodnika „Polityka”

czerwiec 2020

Listki CSR przyznawane są corocznie przez redakcję tygodnika „Polityka”, we współpracy z firmą doradczą Deloitte oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Działania firm oceniane są na podstawie szczegółowej ankiety wypełnianej przez organizację, która obejmuje szerokie spectrum raportowanych obszarów. T‑Mobile zdobył najwyższe wyróżnienie tj. Złoty Listek CSR za swoje działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Dodatkowo, otrzymał specjalne wyróżnienie za inicjatywę proekologiczną WE CARE, która uznana została za akcję w szczególnie inspirujący sposób wspierającą realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju.

MP Power Award

maj 2020

T-Mobile otrzymał nagrodę w kategorii „event firmowy – celebracja” za imprezę świąteczną Magenta White. To wyjątkowe wydarzenie, które łączy zabawę z ważnym celem społecznym, jakim w tym roku były zmiany klimatycze i współpraca z Fundacją WWF. MP Power Award to wyróżnienie przynawane przedstawicielom branży eventowej w Polsce, w kilkunastu kategoriach m.in.MP Power Product, MP Power Venue czy MP Power Project.

EVENTEX AWARD

maj 2020

Każdego roku jury Eventex Awards – największego globalnego konkursu dla branży eventowej – wyróżnia najlepsze realizacje, doświadczenie oraz dostawców na świecie. Brązowym wyróżnieniem może pochwalić się projekt #5G_LAB zrealizowany przez T-Mobile Polska. Była to kilkunastodniowa impreza w centrum Warszawy, gdzie powstała specjalna strefa, w której pojawiły się rozwiązania edukacyjne oparte na rozszerzonej rzeczywistości (AR) i mappingu 3D, dzięki którym można było doświadczyć jak sieć 5G może ułatwić codzienne życie.

Nagroda BEST IN TEST

maj 2020

W badaniu, przeprowadzonym przez firmę badawczą umlaut (wcześniej P3 Communications), T‑Mobile już po raz piąty otrzymał certyfikat „Best in Test” dla najlepszej sieci. Badanie polegało na porównaniu wszystkich czterech operatorów infrastrukturalnych świadczących w Polsce usługi mobilne. T‑Mobile osiągnął najwyższy wynik, uzyskując w tym roku 919 punktów na 1000 możliwych i wygrywając w kategorii połączeń głosowych i internetu mobilnego we wszystkich trzech obszarach (miasta, miejscowości, drogi). Jednocześnie tegoroczny wynik jest najlepszym w historii badania w Polsce.

Polski English
T-Mobile Polska