Milena Tkaczyk26.07.2019

Konwergentny spokój ducha

Codziennie trafia do nas średnio 20 000 komunikatów reklamowych, jednak zaledwie 153 z nich jest w stanie faktycznie przykuć naszą uwagę. Przytłoczeni zalewem informacji zaczynamy odczuwać niepokój, że przegapimy coś naprawdę wartościowego. A gdyby tak dostać na tacy komplet starannie wyselekcjonowanych, najlepszych usług, z których można korzystać w dowolnym miejscu o dowolnej porze? To nie musi być już gdybanie. Wystarczy sięgnąć po ofertę Magenta 1 od T‑Mobile.

Z końcem czerwca wprowadziliśmy ofertę Magenta 1, która obejmuje pakiet usług mobilnych, stacjonarnych i rozrywki w oparciu o najwyższej jakości infrastrukturę mobilną i światłowodową. To nasza odpowiedź na coraz częstsze sygnały klientów zmęczonych mnogością i złożonością usług, które muszą co miesiąc opłacać na wielu rachunkach. Ale to już przeszłość. Wybierając ofertę Magenta 1, nasi klienci otrzymują dostęp do kompletu najlepszych usług telekomunikacyjnych i rozrywki podanych w prostej formie i na jednym rachunku.

Mocno wzięliśmy sobie do serca również to, że Polacy konsumują dziś treści zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Jak pokazują dane IAB Polska, już 39% użytkowników smartfonów ogląda filmy i seriale z poziomu serwisów z materiałami wideo[2]. Z kolei z wyników badania agencji Wavemaker „Projekt Cyfrowizja IV” wiemy, że już co czwarty konsument (24%) rozważa rezygnację z opłaconej telewizji na rzecz usług SVOD[3]. To skłoniło nas, by postawić na partnerstwa ze światowymi i polskimi liderami treści wideo na żądanie. W ofercie konwergentnej nasi klienci mogą oglądać kiedy i gdzie chcą produkcje dostępne na platformach Netflix, Ipla, ELEVEN SPORTS. Magenta 1 to zatem nie wszystko co dostępne na rynku, ale to co najlepsze. I do tego spokój ducha.

Jeśli jesteś już użytkownikiem Netflixa i zastanawiasz się, czy da się to połączyć z ofertą Magenta 1, podpowiadamy: da! I to nawet prościej niż myślisz. Przy wyborze usług konwergentnych z rozrywką Twoja dotychczasowa płatność kartą za Netflixa zostanie automatycznie zawieszona, a nowa włączona do zbiorczego rachunku od T‑Mobile. My zajmiemy się wszystkim, żebyś Ty mógł / mogła skupić się na podjęciu decyzji, czy oglądasz dziś nowy sezon „Stranger Things” czy jednak odkryjesz, kto będzie kolejnym gościem w show Davida Lettermana.

Jeśli natomiast sen z powiek spędza Ci fakt, że nie mieszkasz w zasięgu infrastruktury światłowodowej (w naszej ofercie jest ona obecnie dostępna dla ok. 2,7 mln gospodarstw domowych), również mamy na to rozwiązanie. Internet światłowodowy możesz zamienić na domowy internet mobilny (FMS), który w T‑Mobile działa równie satysfakcjonująco – jesteśmy jedynym operatorem, który oferuje nielimitowany internet domowy, dzięki któremu oglądanie najnowszych filmów i seriali to sama przyjemność.  

Gotowi, by strach przed ominięciem optymalnych ofert zamienić na radość z korzystania z produktów najwyższej jakości? Mamy nadzieję, że tak!

Więcej szczegółów na temat naszej oferty konwergentnej można znaleźć pod tym adresem. Zachęcamy również do obejrzenia filmowej pigułki na temat oferty Magenta 1.

 [1] „Personalizacja siłą reklamy”, Traffictrends.pl, marzec 2018 r.

[2] Raport „Mobile 2018: mobile vs inne media”, IAB Polska, październik 2018 r.

[3] Badanie „Projekt Cyfrowizja IV”, Wavemaker, grudzień 2018 r.

PODZIEL SIĘ

Polski English
T-Mobile Polska