Konrad Mróz26.11.2014

Rok Internetu za darmo do smartfona

Teraz w Heyah możesz korzystać z Internetu w swoim Smartfonie przez cały rok za darmo! A dodatkowo tylko za 28 groszy dziennie masz nielimitowane SMSy do wszystkich sieci!

Internet_Za_Darmo_HeyahOd 26 listopada Heyah rozpoczyna sprzedaż limitowanej edycji starterów Rok Internetu za darmo do smartfona, dzięki któremu można przez cały rok korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu! Wystarczy kupić Starter, doładować go jednorazowo za minimum 20 zł, a oferta włączy się automatycznie. Dodatkowo wszyscy po pierwszym doładowaniu kwotą minimum 20 zł będą mieli automatycznie aktywowaną ofertę Dniówka SMS-ów, dzięki której cały dzień wysyłania SMSów do dowolnej krajowej sieci komórkowej kosztuje tylko 28 groszy!

W ramach oferty Rok Internetu za darmo do smartfona Użytkownicy otrzymają codziennie, przez 365 dni 50 MB Internetu do wykorzystania na krajowa transmisję danych zupełnie za darmo. Po wykorzystaniu dziennego limitu nastąpi spowolnienie transmisji danych (do 16 kb/s), ale nie zostanie pobrana żadna dodatkowa opłata.

Aby korzystać z bezpłatnego Internetu w telefonie wystarczy utrzymać konto ważne na połączenia wychodzące.

Ofertę Rok Internetu za darmo do smartfona mogą również włączyć obecni Użytkownicy Heyah z aktywną taryfą Dniówka wysyłając ekspresowy kod *100*74# w ciągu 3 dni od doładowania konta kwotą minimum 20 zł. Pierwsza aktywacja promocji jest bezpłatna.

PODZIEL SIĘ

Polski English
T-Mobile Polska