Piotr Żaczko14.04.2015

SmartfoNOWY Internet – Heyah prezentuje zupełnie nowe oferty na abonament i na kartę

Świat nie funkcjonuje już bez Internetu. Dlatego nowe taryfy Smart od Heyah to oferta skrojona pod potrzeby tych użytkowników, którzy nie wyobrażają sobie życia bez cyfrowej rzeczywistości.

Nieskrępowany dostęp do zasobów i możliwości, jakie daje Internet, rodzą potrzebę dostępu do sieci w każdym miejscu i w dowolnym momencie. Wychodząc temu naprzeciw, od 20 kwietnia br. Heyah wprowadza nowe, proste pakiety Smart, które są dedykowane wszystkim niezależnym, młodym duchem i ceniącym wolność użytkownikom. To propozycja dla tych, którzy nie lubią ograniczeń, a smartfon jest dla nich centrum komunikacji ze światem.

SmartfoNOWA Heyah: na kartę i abonament

Nowa oferta Heyah to cztery proste pakiety Smart, których podstawowym elementem są duże paczki danych: od 1 do 5 GB. Nie ma też ograniczeń w kontaktach z bliskimi, skoro rozmowy do wszystkich sieci komórkowych nie mogą kosztować więcej niż 29,99 zł miesięcznie, nielimitowane wiadomości SMS i MMS są wliczone już od taryfy M za 14,99 zł, a dodatkowo w taryfach Smart L (19,99 zł) i Smart XL (29,99 zł) dostęp do Facebooka i Facebook Messengera nie obciąża dostępnego pakietu danych.

pakiety

Minuta połączenia w nowej Heyah to 29 gr, zaś w najniższym pakiecie Smart S SMS-y do wszystkich sieci kosztują 14 gr. MMS-y to 28 gr/100kb w prepaid i 18 gr/100kb w postpaid.

W nowej ofercie Heyah to użytkownik decyduje, jaka forma płatności jest dla niego wygodniejsza – wersja na kartę czy wariant abonamentowy. W obu z nich zyskuje bowiem dostęp do tych samych pakietów. Może samemu regulować, kiedy i jaką kwotą doładowuje swoje konto lub zapomnieć o doładowaniach i wybrać comiesięczną fakturę. Pełna dowolność! Może też w każdej chwili przejść z karty na wariant abonamentowy, a jak ma abonament, to może w każdej chwili z niego zrezygnować. Po rozwiązaniu umowy może dalej korzystać z numeru w ofercie na kartę, z zawsze ważnym kontem i bez umowy. Pakiety Smart w Heyah na kartę odnawiają się automatycznie co 30 dni. Wystarczy więc zapewnić środki na pobranie opłaty za dany pakiet i nie przejmować się żadnymi terminami.

Najbardziej internetowa Heyah na kartę...

Użytkownicy nowych pakietów Smart w Heyah na kartę mogą teraz pełnymi garściami czerpać z życia i Internetu w najlepszej sieci 4G LTE, bo nawet po wykorzystaniu pakietu w taryfie można dokupić nieograniczoną ilość dodatkowych pakietów Internetu (250 MB za 6 zł, 1 GB za 10 zł, 3 GB za 20 zł, a nawet 6 GB za 30 zł), w dowolnej konfiguracji, które się sumują i zachowują ważność do końca cyklu rozliczeniowego pakietu Smart.

…albo na abonament

Wybierając Heyah w opcji abonamentowej nie trzeba nawet pamiętać o kończącym się limicie danych, ponieważ dzięki trzem dodatkowym pakietom po 1 GB (każdy za 10 zł) można mieć aż do 8 GB danych do wykorzystania w miesiącu. Ale Internet to nie wszystko. Wszyscy lubiący rozmawiać mogą też skorzystać dodatkowych pakietów na połączenia:

abonament

Z kolei na użytkowników ceniących wolność i lubiących podróżować czekają także pakiety roamingu Travel&Surf UE do wykorzystania we wszystkich krajach Unii Europejskiej:

 roaming

Nowe taryfy Heyah są dostępne zarówno dla przenoszących numer, nowych, jak i obecnych użytkowników. Informacje na temat nowej oferty znaleźć będzie można od 20 kwietnia na stronie www.heyah.pl.

PODZIEL SIĘ

Polski English
T-Mobile Polska