Piotr Żaczko21.10.2016

Twój bonus za rejestrację skończył się po miesiącu? Przenieś numer do T‑Mobile na Kartę i skorzystaj z najlepszej oferty na rynku.

100 złotych, 300, 500 – co za różnica, skoro prezent masz tylko na miesiąc? W T‑Mobile już od najbliższej soboty, 22 października, startujemy z nową promocją łamiącą rynkowe standardy. Dla przenoszących numer mamy nielimitowane rozmowy, SMS-y i Internet w najlepszej cenie.

Okres promocyjny na finiszu, a nowych bonusów nie widać? Nie szkodzi, bo właśnie startujemy z nową promocją, której zasady są super proste i nie zmienią się po chwili. Wszyscy, którzy zdecydują się przenieść swój numer pre-paid do T‑Mobile w czasie trwania promocji otrzymają najlepsze warunki na rynku.

W cenie 25 zł miesięcznie znajdą się:

  • Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych
  • Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych
  • Nielimitowany Internet przez 3 pełne cykle rozliczeniowe (a potem 10 GB)

Żeby skorzystać z oferty, po przeniesieniu numeru wystarczy doładować go kwotą min. 25 zł – oferta aktywuje się automatycznie. Warto przy tym pamiętać, że w dalszym ciągu obowiązuje podwójne doładowanie w T‑Mobile na Kartę. Nawet więc po wykorzystaniu docelowego, 10 GB pakietu danych – można będzie dalej korzystać z sieci według regularnych stawek.

Warto? Warto!

PODZIEL SIĘ

Polski English
T-Mobile Polska