Konrad Mróz06.04.2016

Tylko w sklepie internetowym T‑Mobile: pół roku za 1 zł w ofercie z telefonem

Od 6 kwietnia w sklepie internetowym T‑Mobile ruszy wyjątkowa promocja - klienci: nowi, przenoszący swój numer do T‑Mobile oraz przechodzący z oferty na kartę, za pierwsze 6 miesięcy zapłacą 1 zł.

Klienci T‑Mobile, którzy skorzystają z oferty operatora za pomocą strony WWW, mogą cieszyć się rozmowami i Internetem w najlepszej sieci przez pół roku za symboliczną złotówkę. Po okresie promocyjnym abonament można mieć już od 49,99 zł/mies. We wszystkich taryfach klienci otrzymują nielimitowane rozmowy do krajowych sieci komórkowych i na numery stacjonarne, jak również pakiet 100 000 SMS/MMS-ów do swobodnego wykorzystania. Do tego wszystkiego spory pakiet internetu – nawet 10Gb oraz minuty do wykorzystania w roamingu w UE. A to wszystko przy umowie na 24 miesiące.

W ramach promocji klienci wszystkich taryf otrzymają Nawigację T‑Mobile oraz Radio Internetowe na cały okres trwania umowy, całkowicie bezpłatnie i bez zużywania pakietów danych. W taryfach Max, Max+ i Premium+ można bezpłatnie korzystać z usługi Tidal (bez naliczania transferu z dostępnego pakietu danych).

Promocja skierowana jest do nowych i przenoszących numer klientów. Oferta dostępna jest w sklepie internetowym operatora, więcej informacji znajduje się na stronie: www.t-mobile.pl.

PODZIEL SIĘ

Polski English
T-Mobile Polska