Konrad Mróz14.01.2015

TURBODOŁADOWANIE w T‑Mobile i Heyah - do 30% więcej za doładowanie

Użytkownicy T‑Mobile na kartę i Heyah na kartę mogą skorzystać z promocji, w której zyskają nawet 30% więcej za doładowanie elektroniczne u konsultanta w punkcie sprzedaży T‑Mobile lub online poprzez stronę.

Użytkownicy T‑Mobile na kartę i Heyah na kartę mogą skorzystać z promocji, w której zyskają nawet 30% więcej za doładowanie elektroniczne u konsultanta w punkcie sprzedaży T‑Mobile lub online poprzez stronę www.doladowania.t-mobile.pl oraz www.doladuj.heyah.pl. Każdy Klient, który do 28.01. doładuje konto w wymienionych kanałach kwotą co najmniej 5 zł otrzyma nawet 30% wartości doładowania.

Szczegółowe wartości bonusów dla użytkowników T‑Mobile na kartę i Heyah na kartę przedstawia poniższa tabela:

 Turbodoładowania_Heyah

Bonus zostanie dodany do konta Klienta w ciągu maksymalnie 72 godzin co zostanie potwierdzone SMS-em.

Środki przyznane w ramach Bonusa:

  • W przypadku taryf Frii, Happy, Hot, Tak Tak Hot i Nowy Tak Tak  zostaną dodane w formie „Złotówek” i mogą być wykorzystane na połączenia głosowe i wideo oraz SMS-y do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w ciągu 14 dni od daty dodania ich do konta Klienta.
  • W przypadku taryfy Dniówka zostaną dodane w formie „Ekstra Złotówek” i mogą być wykorzystane na połączenia głosowe i wideo oraz SMS-y do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w ciągu 14 dni od daty dodania ich do konta Klienta.
  • W przypadku taryf Nowa Heyah i Pakietowa zostaną dodane w formie ”Ekstra Złotówek” i mogą być wykorzystane na krajowe SMS-y, MMS-y, nie pakietową transmisję danych oraz połączenia głosowe i wideo do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w ciągu 14 dni od daty dodania ich do konta Klienta.

Złotówki/Ekstra Złotówki przyznane w ramach bonusu są rozliczane w pierwszej kolejności przed zgromadzoną na koncie kwotą złotych. Nie powodują przedłużenia ważności konta. Nie są premiowane bonusami pochodzącymi z innych ofert. Nie realizują zobowiązań w innych ofertach aktywnych na koncie Klienta. 

Z promocji można skorzystać wielokrotnie.

PODZIEL SIĘ

Polski English
T-Mobile Polska