Piotr Żaczko31.08.2018

A gdy nie możesz zapamiętać numeru... Spraw sobie prosty numer w T‑Mobile z limitowanej edycji starterów dostępnej w kioskach RUCH

Wakacje się kończą, dni laby odpływają pomału w stronę zachodzącego słońca... A przed nami wyjątkowo intensywny okres: zbliża się powrót do codziennych ciężkich obowiązków, a wraz z nim dużo informacji do zapamiętania. Po co więc dokładać sobie jeszcze jeden w postaci skomplikowanego numeru telefonu swojej latorośli, partnera czy nawet własnego? Dla tych, którzy lubią sięgać po łatwe i wygodne rozwiązania, już niedługo w kioskach RUCH czekać będzie limitowana edycja starterów z ofertą na kartę od T‑Mobile, z prostymi do zapamiętania (tzw. srebrnymi) numerami :) Do wyłapania są takie cudeńka jak:

532 10 20 30,

660 10 30 60,

czy 600 50 60 50.

Nowe startery z ofertą T‑Mobile na kartę upolujecie już od 1 września 2018 r. w kioskach RUCHU (pojawią się na nich specjalne oznaczenia). Jak na edycję limitowaną przystało, startery będą dostępne w ograniczonej liczbie, dlatego warto pospieszyć się z zakupem i cieszyć się numerem telefonu, który już zawsze będziemy pamiętać.

Kilka z nich będziemy mieli do rozdania w minikonkursie na Twitterze, więc trzeba pilnie śledzić nasze poczynania :)

Prosty numer to oczywiście nie wszystkie benefity, jakie płyną z oferty prepaid w T‑Mobile. Wraz z nowym starterem otrzymacie nielimitowane rozmowy ze wszystkimi oraz SMS-y i MMS-y, Supernet Video do oglądania popularnych serwisów video bez zużycia danych z pakietu, a dodatkowo 1 GB transferu danych. I to w pakiecie z rokiem ważności konta. To wszystko w cenie 5 zł na 5 dni. Wystarczy zarejestrować kartę i włożyć ją do telefonu. Później pozostaje już tylko doładować konto według uznania i korzystać z nowego –  PROSTEGO DO ZAPAMIĘTANIA – numeru bez ograniczeń!

PODZIEL SIĘ

TAGI

Polski English
T-Mobile Polska