Piotr Żaczko08.09.2017

Uczestniczyć w Up To Date bez wychodzenia z domu? Teraz możesz ;)

Po raz kolejny T‑Mobile Electronic Beats zagra wspólnie z festiwalem Up To Date.

Już dzisiaj w Białymstoku pierwsi twórcy wystąpią na specjalnej scenie Electronic Beats. Współczesne brzmienia – od elektroniki, przez hip-hop, po alternatywę – nie opuszczą nas aż do niedzieli. Gwarantujemy świetną zabawę dla wszystkich na miejscu, ale mamy też dobrą informację dla tych, którzy nie mogą odwiedzić Białegostoku osobiście: dzięki T‑Mobile Electronic Beats będziecie mogli uczestniczyć w wydarzeniu dzięki streamingowi live.

Dziś na scenie Electronic Beats zobaczymy najbardziej tajemniczą postać tegorocznej edycji festiwalu – didżeja i producenta Uz, który jeszcze do niedawna skrywał się za tajemniczą maską. Niedługo później didżej Lapalux zaprezentuje polskiej publiczności swój najnowszy album. Fani drum’n’bassu nie mogą też przegapić prezentacji didżejów Doca Scotta i Logistics. Drugiego dnia na scenie Electronic Beats zobaczymy m.in. Onra, artystę związanego z futurystycznym hip-hopem, czy włoskiego muzyka i didżeja Lorenza Senniego. Miłym akcentem będzie występ jednego z najlepszych polskich twórców, czyli O.S.T.R.

Dla tych, którzy nie mogą stawić się w Białymstoku osobiście, szykujemy streamingi live. Przez dwa dni festiwalu będziecie mogli na waszych ekranach zobaczyć i posłuchać pięciu wyjątkowych artystów. Startujemy już dziś o północy!

Pełen rozkład live’ów prezentuje się następująco:

PIĄTEK 08.09.2017
00:00 Lapalux
01:00 UZ

SOBOTA 09.09.2017
21:00 Da Vosk Docta
22:00 Hewra
23:00 OSTR

A jak już będziecie na festiwalu, nie zapomnijcie o atrakcjach, które dla Was przyszykowaliśmy! Zapraszamy do strefy chillout, gdzie będziecie mogli odpocząć na wygodnych pufach i podładować telefon. Dla wszystkich odwiedzających naszą strefę mamy tez wyjątkowe festiwalowe upominki!

Stream można oglądać na na fanpage’u Electronic Beats na facebooku @electronicbeatspoland

PODZIEL SIĘ

Polski English
T-Mobile Polska