electronicbeats_680x300.jpg

Międzynarodowy program muzyczny Electronic Beats

Electronic Beats to międzynarodowy program muzyczny, który w zeszłym roku obchodził 10-lecie swojego istnienia. Uznawany już za kultowy w kręgu miłośników muzyki elektronicznej i alternatywnej, w ciągu dekady zorganizował ponad 200 imprez, w których uczestniczyło więcej niż 300 tysięcy fanów.
electronicbeats_680x300.jpg

Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty

Wspierany przez T-Mobile Polska Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty to festiwal filmów wykraczających poza granice konwencjonalnego kina, festiwal wizjonerów kina, artystów bezkompromisowych, którzy mają odwagę iść obraną przez siebie drogą wbrew panującym modom i opowiadać o rzeczach najważniejszych swoim niepowtarzalnym językiem.
offfestival2_680x300.jpg

Off Festival

OFF Festival to już nie tylko największy festiwal z muzyką alternatywną w Polsce, ale i impreza ceniona daleko poza granicami naszego kraju. Festiwal organizowany z coraz większym rozmachem w Katowicach, co roku rekomendują najbardziej prestiżowe magazyny muzyczne z Europy i Ameryki – wśród nich są opiniotwórcze "The Wire", "New Musical Express" oraz serwis Pitchfork.

T-Mobile Ekstraklasa

T-Mobile Ekstraklasa to emocje piłkarskie dostarczane przez 16 klubów z 15 polskich miast – od Szczecina po Bielsko-Białą i od Białegostoku po Lubin. To także nowoczesne stadiony, na których rozgrywają swoje mecze drużyny T-Mobile Ekstraklasy – w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie, czy Kielcach.
odpowiedzialnosc_zamek_680x300.jpg

Odkryj Zamek Królewski na nowo

T-Mobile Polska czynnie angażuje się w ideę wspierania instytucji kulturalnych, przez kilka lat z rzędu dumnie obejmując mecenatem jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc w Warszawie - Zamek Królewski.
t-mobile_1360x600_2_2.jpg

Festiwal ESKA Music Awards

Tak Tak po raz kolejny był partnerem Festiwalu Eska Music Awards, podczas którego przyznawane są nagrody artystom cieszącym się największą popularnością wśród słuchaczy stacji sieci Radia Eska.
t-mobile_1360x600_1_2.jpg

Polski Ruch Olimpijski

Współpraca między T-Mobile Polska a Polskim Ruchem Olimpijskim obejmuje wsparcie zarówno dla polskich olimpijczyków w trakcie przygotowań i podczas Igrzysk Zimowych w Turynie 2006 i Igrzysk Letnich w Pekinie 2008, jak i dla polskiej młodzieży, która dopiero marzy o sukcesach sportowych.
t-mobile_1360x600_6.jpg

Mateusz Kusznierewicz w drodze na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie

Pasja. Marzenia. Odwaga. Od jesieni 2005 roku T-Mobile Polska prowadziła 3-letni program sponsorski, który wspierał reprezentantów Polski w olimpijskiej klasie Star - Mateusza Kusznierewicza i Dominika Życkiego.
t-mobile_1360x600_3.jpg

You Can Dance - po prostu tańcz ! Program rozrywkowy na żywo, edycja IV

Już po raz czwarty scena programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!” zapełniła się utalentowanymi tancerzami i fantastyczną muzyką. Laureatką finałowej edycji programu okazała się Ania Kapera.
t-mobile_1360x600_4_2.jpg

Męska reprezentacja Polski w piłce ręcznej

20 grudnia 2007r., T-Mobile Polska, operator sieci Era, oraz Związek Piłki Ręcznej w Polsce ogłosiły podpisanie umowy sponsoringowej męskiej reprezentacji Polski.
t-mobile_1360x600_5_2.jpg

ERA Nadaje Rytm - kampania wizerunkowa Ery

T-Mobile Polska (operator sieci) Era w swojej strategii dążenia do najwyższej jakości świadczonych usług i do kompleksowej obsługi klientów, uruchomił długofalowy program promocji i wzmacniania relacji z marką pod hasłem "Era Nadaje Rytm".
Polski English
T-Mobile Polska