You Can Dance - po prostu tańcz ! Program rozrywkowy na żywo, edycja IV

Już po raz czwarty scena programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!” zapełniła się utalentowanymi tancerzami i fantastyczną muzyką. Laureatką finałowej edycji programu okazała się Ania Kapera.

Prowadzący: Kinga Rusin
Jury: Weronika Marczuk-Pazura, Agustin Egurrola, Michał Piróg
Emisja na żywo: od 8 kwietnia, w każdą środę, godzina 21:30
youcandance.tvn.pl

Po czym poznać tancerzy IV edycji YCD? Wyróżnia ich przede wszystkim młody wiek - większość ma po „naście” lat oraz ogromna determinacja. Wśród finalistów bowiem znalazły się osoby, które przed castingiem do IV edycji szkoliły swoje umiejętności w Broadway Dance Center – miejscu gdzie pojedzie zwycięzca programu.

Uczestnicy czwartej edycji „You Can Dance – Po prostu tańcz!” od samego początku starali się o sympatię widzów, ciężko pracowali i prezentowali się z jak najlepszej strony. Tu nie ma czasu na rozgrzewkę, od razu trzeba dać z siebie wszystko. Już w pierwszym odcinku na żywo odpada dwóch tancerzy. Ich los jest tylko w rękach widzów. To oni decydują, wysyłając smsy, kto będzie miał szansę walczyć o stypendium na Broadway’u i tytuł najlepszego tancerza Polski.

Reszta zasad programu nie uległa zmianie. Uczestnicy co tydzień dobierani byli w pary z innym partnerem, dzięki czemu można sprawdzić, jak sobie radzą ze zmianami. Każda para losowała styl, który prezentuje w kolejnym programie. Tancerze mają tydzień na przygotowanie układu pod okiem profesjonalnych choreografów. Muszą zmierzyć się z tańcami wszystkich możliwych rodzajów - od hip hopu po jazz.

W każdym odcinku na żywo jury wskazywało najsłabsze pary. Zagrożeni uczestnicy przekonywali do siebie widzów w „tańcu ostatniej szansy”. Bo to właśnie do publiczności przed telewizorami należało ostatnie słowo - decyzja, kogo chcą dalej oglądać na parkiecie YCD.

Nagrodę główną zdobyła Anna Kapera, której taniec wzbudził najwięcej emocji.

Ania walczyła o swój sukces z ogromną determinacją, tańcząc nawet z zapaleniem wyrostka. Perfekcyjnie wykonała finałowe duety i zaprezentowała cancan – taniec, którego w „You Can Dance – Po prostu tańcz!” jeszcze nie oglądaliśmy.

Sympatię widzów oraz przewodniczącego jury, Ania zjednała sobie także doskonałym poczuciem humoru.

Gratulujemy sukcesu i przypominamy, co na temat swoich tanecznych fascynacji powiedziała sama finalistka.

Polski English
T-Mobile Polska