T-MOBILE02.03.2012

Do biegu, gotowi... Start!

T-Mobile po sukcesie kampanii promującej smartfony z gwarancją najniższych cen, startuje 5 marca z nowa kampanią w mediach. Spoty i kreacje będą promowały ofertę ekskluzywnych smartfonów i markowych laptopów w atrakcyjnych cenach.


W kreacjach przygotowanych dla tej kampanii T-Mobile będzie zachęcał klientów innych operatorów do przeniesienia numeru i czerpania korzyści z jego najnowszej oferty. Spoty przygotowane dla tej kampanii są dostępne już teraz na kanale T-Mobile w serwisie You Tube:
http://www.youtube.com/watch?v=zKRbSHP5SfQ
http://www.youtube.com/watch?v=UFrucWLrbiU


Motywem muzycznym spotów jest utwór "Biegnij do T-Mobile", dostępny w usłudze Granie na Czekanie! Aby go aktywować wystarczy wysłanie bezpłatnego SMSa o treści BIEGNIJ na numer 80333.
Kampania reklamowa będzie prowadzona w mediach ogólnopolskich, tematycznych stacjach telewizyjnych i radiowych oraz obejmie outdoor i Internet. T-Mobile w ramach prowadzonych działań będzie mecenasem wielu programów i audycji telewizyjnych. Kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa G7, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom.


Więcej informacji o ofercie T-Mobile dostępnych jest na stronie www.t-mobile.pl.


PODZIEL SIĘ

ZAŁĄCZNIKI

ZDJĘCIA

PLIKI

Polski English
T-Mobile Polska