Poznaj T-Mobile

Nie zatrzymamy się, dopóki wszyscy nie będą połączeni

Gdy pracujesz lub uczysz się zdalnie, gdy rozmawiasz z bliskimi przez telefon, wysyłasz SMS, oglądasz ulubiony film lub wypełniasz formalności online – w każdej z tych sytuacji jesteśmy z Tobą.

Naszą misją jest dostarczanie technologii, które pozostają zawsze do Twoich usług, dzięki czemu możesz żyć dokładnie tak, jak lubisz.

Poznaj nas lepiej

Ponad 25 lat doświaczenia

Kilka dekad doświadczenia na rynku i ponad 12 milionów klientów – świat naszych technologii to innowacje i sprawdzone przez użytkowników rozwiązania. Od rozrywki, przez komunikację aż po biznes – zgodnie z naszą misją, zawsze dostarczamy to, co najlepsze, by łączyć ludzi i pozwalać im, żyć tak, jak tego pragną.

Technologie

Tworzymy silną sieć innowacyjnych technologii i usług, dzięki takim rozwiązaniom jak infrastruktura światłowodowa, usługi konwergentne, sieć 5G, serwisy rozrywkowe, rozwiązania chmurowe czy usługi cyberbezpieczeństwa. W 2005 roku jako pierwsi wprowadziliśmy usługę transmisji danych BlueConnect, a w 2022 roku pierwsi udostępniliśmy klientom całkowicie nielimitowaną ofertę abonamentu z 5G.

 

W naszej działalności stale czerpiemy z wiedzy i doświadczenia największej grupy telekomunikacyjnej i najcenniejszej marki w Europie Deutsche Telekom. Grupa DT działa w ponad 50 krajach, gdzie zatrudnia łącznie 216 500 pracowników dbających codziennie o to, by technologie łączyły ludzi bez ograniczeń. Więcej informacji pod adresem: https://www.telekom.com/en

Nasza wizja- jak tworzymy nasze technologie?

Z myślą o klientach

Bez nich nie byłoby T-Mobile! To oni nadają rytm naszej pracy, a ich potrzeby i priorytety wyznaczają kierunki naszych działań. Wszystkie rozwiązania tworzymy uwzględniając opinie klientów, aby być blisko nich.

Z myślą o bezpieczeństwie

Wierzymy, że technologie muszą być niezawodne. W tym celu stworzyliśmy Security Operations Center, który w trybie 24/7/365 reaguje na zagrożenia cybernetyczne. Nasi klienci mogą liczyć na szereg rozwiązań z zakresu ICT.

Z myślą o różnorodnych potrzebach

Od pakietów usług mobilnych w rozwiązaniach dla domu, przez rozrywkę i platformy streamingowe, aż po oferty internetu światłowodowego czy mobilnego. Zapewniamy naszym klientom w jednym miejscu pełny pakiet usług.

Dzięki pracownikom

Bo za rozwiązaniami tworzonymi dla ludzi stoi cały magentowy team – silna drużyna ekspertów z rozmaitymi kompetencjami. Działamy w duchu diversity, bo wierzymy, że zróżnicowany zespół pozwala nam dostrzec jeszcze więcej perspektyw.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu grupy

Jesteśmy częścią Deutsche Telekom – jednego ze światowych liderów komunikacji zintegrowanej, działającego w ponad 50 krajach. Korzystając z doświadczenia grupy, możemy oferować rozwiązania często niedostępne dla innych.

Dzięki innowacyjności oraz konkurencyjności

W ciągu 25 lat zainwestowaliśmy ponad 31 mld zł w rozwój sieci i technologii w Polsce. Każdego roku przeznaczamy kolejny miliard na nowe inwestycje. Współpracujemy stale z organizacjami, aby umacniać polską gospodarkę.

Nasze wartości - działamy w trosce o:

Środowisko naturalne

Dbania o środowisko nie odkładamy na później. Sukcesywnie wdrażamy rozwiązania na rzecz ekologii i wyznaczamy sobie kolejne cele. Dążymy do osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2025 r. Następnie zaś – do 2040 r. – w całym łańcuchu dostaw.

Czytaj więcej
Lokalne społeczności

Jako T-Mobile czujemy się częścią społeczności, w której funkcjonujemy. Wspieramy więc potrzebujących i różnorodne inicjatywy kulturalne. Zwalczamy wykluczenie cyfrowe i pomagamy bezpiecznie poruszać się po świecie technologii.

Czytaj więcej

Galeria zdjęć