Współpraca

Etyka współpracy

W T-Mobile Polska obowiązuje Code of Conduct. Czym jest i jakie są przykłady jego użycia w naszej firmie? Kliknij w przycisk, aby zagłębić się w szczegóły.

Czytaj więcej

Chcemy mobilizować naszych partnerów do pozytywnej zmiany
i zachęcać do tego, aby prowadzony przez nich biznes był jak najbardziej zrównoważony.

Dlatego przygotowaliśmy szkolenie z zakresu ESG, które im w tym pomoże!

Oferty współpracy

Dostawca energii odnawialnej

Nasza strategia jest nierozerwalnie związana ochroną planety. W tym celu sukcesywnie ograniczamy emisję dwutlenku węgla. Cel zerowej emisyjności (netto) dotyczący emisji pośrednich i bezpośrednich chcemy spełnić w 2025 roku, a ten dotyczący całego łańcucha dostaw już w 2040 roku.

 

Jesteśmy zainteresowani zawarciem długoterminowej umowy (PPA) z zaufanym partnerem na zakup energii elektrycznej pochodzącej z odnawialnego źródła energii (OZE). Planowana roczna wielkość zapotrzebowania na energię elektryczną to nie mniej niż 5 GWh/rocznie.

 

Propozycje współpracy w powyższej kwestii prosimy kierować na adres: ppa@t-mobile.pl.

Partner Door2Door

T-Mobile stawia na aktywną sprzedaż Internetu światłowodowego na obszarach, w których realizowany jest Program Operacyjny Polska Cyfrowa. W tym celu poszukuje partnera biznesowego, którego zespół posiada doświadczenie w sprzedaży w modelu door to door (D2D). 

 

Przejdź na stronę z formularzem zapisu.

Informacje o sieci ruchomej i stacjonarnej

Sieć ruchoma

Jeśli interesuje Cię charakterystyka, zasady korzystania, warunki świadczenia i inne ważne aspekty związane z siecią ruchomą, zajrzyj do artykułu na ten temat.

Przeczytaj artykuł
Sieć stacjonarna

Dowiedz się więcej o sieci stacjonarnej czytając nasz artykuł na ten temat. Zapoznasz się w nim z charakterystyką, definicjami, opłatami i nie tylko.

Przeczytaj artykuł

Hurtowy dostęp do roamingu w Unii Europejskiej

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2022/612 z dnia 06 kwietnia 2022 r. w sprawie roamingu w publicznych sieciach łączności ruchomej wewnątrz Unii, T‑Mobile Polska przedstawia ofertę referencyjną na hurtowy dostęp do usług roamingu.

 

Oferta referencyjna opisuje obowiązki i prawa T‑Mobile oraz Podmiotu ubiegającego się o dostęp jako podstawę do zawarcia Umowy dotyczącej hurtowego dostępu do usług roamingu, która będzie przedmiotem negocjacji pomiędzy T‑Mobile i Podmiotem ubiegającym się o dostęp.

Pobierz dokument PDF, 404,36 KB i zapoznaj się z ofertą.