T-MOBILE24.04.2012

MIX z bezpłatnym Internetem bez limitu danych na dłużej


T-Mobile wprowadza 25 kwietnia nową ofertę multimedialną w Mix na liczbę doładowań, w której klienci otrzymają bezpłatnie dostęp do Internetu na cały okres zawartego zobowiązania.

Nowa oferta Mix na liczbę doładowań jest skierowana do klientów, którzy oczekują stałego dostępu do Internetu w swoim telefonie bez obawy o dodatkowe koszty. W ramach oferty multimedialnej klienci otrzymują cyklicznie 30 dniowy bezpłatny pakiet 100 MB do wykorzystania w 24, 30 lub 36 cyklach rozliczeniowych. Po wykorzystaniu pakietu nie będą pobierane opłaty za przetransferowane dane, a jedynie może zostać zmniejszona prędkość dostępnego łącza. Klienci, którzy będą chcieli ją zwiększyć mogą dokupić pakiet 100 MB na 30 dni za 9,08 zł. Dopiero po jego zakończeniu rozpocznie się naliczanie kolejnego bezpłatnego cyklu dostępu do Internetu.Klienci w ramach oferty będą mogli zakupić smartfona w specjalnej cenie przy zobowiązaniu na 24, 30 lub 36 obowiązkowych doładowań za 35 lub 60 złotych. Do wyboru będą, m.in., Samsung Galaxy Y czy Nokia 500 za złotówkę.
 


Więcej informacji o ofercie Mix na liczbę doładowań będzie dostępnych na stronie http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/taryfy/mix/na_liczbe_doladowan.

PODZIEL SIĘ

TAGI

ZAŁĄCZNIKI

ZDJĘCIA

PLIKI

Polski English
T-Mobile Polska