T-MOBILE16.10.2013

W Heyah dzień bez limitu za 0,28 zł – Jak Wół!

W Heyah dzień bez limitu za 0,28 zł – Jak Wół! Już od jutra, 16 października rozpoczyna się druga część kampanii TV, promującej nową ofertę Heyah.

JakW pierwszej odsłonie kampanii poznaliśmy sympatycznego JAKa, który zapewniał, że JAK dzień mija na gadaniu, sms-owaniu lub internetowaniu to w Heyah płacisz tylko 0,28 zł za cały dzień.

W najnowszej odsłonie udowadniamy, że w Heyah cały dzień spędzony na przeglądaniu stron Wół Wół Wół kosztuje tylko 0,28 zł. A wszystko to dostępne jest dzięki nowemu, korzystnemu systemowi rozliczania usług, który pozwala na pełną kontrolę wykorzystywanych środków z konta. Za 0,28 zł użytkownicy otrzymują nielimitowane rozmowy do Heyah i T-Mobile, SMSy do wszystkich sieci lub surfowanie w sieci przez cały dzień, czyli tzw.Dniówkę dowolnej usługi.

Najnowszy spot można zobaczyć pod tym linkiem http://youtu.be/u-xSqPoxddY

Aby aktywować dniówkę Internetu wystarczy na klawiaturze telefonu wpisać kod *100*815#. Co ważne, jeśli przez cały dzień nie skorzysta się z danej usługi – opłata dzienna nie zostanie pobrana, czyli jak nie korzystasz to nic nie płacisz.

Heyah. No raczej!

Kampania zrealizowana została przez Departament Komunikacji Rynkowej we współpracy z agencjami G7 (ATL), Interactive Solutions (Social Media), Engine (online) oraz domem mediowym Starcom.

PODZIEL SIĘ

TAGI

ZAŁĄCZNIKI

ZDJĘCIA

PLIKI

Polski English
T-Mobile Polska