T-MOBILE08.03.2013

Tylko 10 wolnych miejsc, tylko 160 znaków - T-Mobile zaprasza na spotkanie z Depeche Mode

Zaproszenia na ekskluzywną premierę nowego albumu Depeche Mode do wygrania na profilu T-Mobile na Facebooku

Facebook_288x189.jpgJuż 24 marca br. w Wiedniu będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, promujące  nowy album zespołu Depeche Mode, zatytułowany „Delta Machine”. T-Mobile – oficjalny partner europejskiej trasy koncertowej zespołu przygotował dla swoich Facebookowych fanów możliwość uczestniczenia w tym niecodziennym spotkaniu. W konkursie, który startuje już dziś, 7 marca na fanpage’u T-Mobile na Facebooku będzie można wygrać aż 10 zaproszeń na premierę, w tym dwa zaproszenia na spotkanie Meet&Greet z artystami.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto już jest, lub dołączy do grona fanów T-Mobile na Facebooku oraz – za pośrednictwem specjalnej aplikacji, dostępnej pod adresem www.facebook.com/tmobilepl/app_344262975679410 - zaproponuje treść SMS-a skierowanego do Depeche Mode. Tylko od uczestników zależy, co będą chcieli przekazać swoim idolom. Autorzy dziesięciu najbardziej kreatywnych propozycji zostaną zaproszeni przez T-Mobile do Wiednia na to kameralne wydarzenie. Fani zespołu z całego świata będą mogli zapoznać się z unikatowym zwiastunem nowego albumu także za pośrednictwem internetowej retransmisji. Pełny zapis koncertu można będzie obejrzeć kilka dni po jego zakończeniu na stronie
www.t-mobile-music.pl.

W ramach współpracy z Depeche Mode T-Mobile już zaplanowało dla fanów zespołu kolejne atrakcje i konkursy. By być z nimi na bieżąco, wystarczy śledzić fanpage T-Mobile na Facebooku lub odwiedzać portal www.t-mobile-music.pl.

PODZIEL SIĘ

ZAŁĄCZNIKI

ZDJĘCIA

PLIKI

Polski English
T-Mobile Polska