T-MOBILE13.03.2014

Heyah promuje „Rok internetu za darmo”

Rusza kampania Heyah promująca ofertę „Rok internetu za darmo”. Już od czwartku, 13 marca, w telewizji będzie można obejrzeć najnowszy spot reklamowy. O ofercie Heyah będzie głośno także w radiu i internecie.

Kampania będzie informować o najnowszej ofercie Heyah „Rok Internetu za darmo”, dzięki której klienci otrzymają 50 MB transferu dziennie, przez 365 dni od momentu aktywacji usługi. Kampania obejmie największe ogólnopolskie stacje telewizyjne i radiowe, popularne serwisy internetowe, a także outdoor. Adresatami działań promujących ofertę mobilnego internetu w Heyah są młodzi, aktywni użytkownicy smartfonów. 

Promowana oferta „Rok internetu za darmo” dostępna jest w taryfie Dniówka, a użytkownicy innych taryf Heyah (Taryfa Pakietowa i Nowa Heyah) mogą również skorzystać z promocji zmieniając aktualną taryfę na Dniówkę. Promocję „Rok Internetu za darmo” można aktywować kodem *100*74# . Oferta jest aktywowana automatycznie na promocyjnych starterach „Rok Internetu za darmo”. 

Kreację kampanii ATL i BTL przygotowała agencja G7, kreację kampanii internetowej agencja Engine, za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom.

PODZIEL SIĘ

ZAŁĄCZNIKI

ZDJĘCIA

PLIKI

Polski English
T-Mobile Polska