T-MOBILE05.04.2014

Kwietniowe premiery audiobooków w T-Mobile MyBox

„1000 lat wkurzania Francuzów” autorstwa Stephena Clarke, „Żywe Trupy” Roberta Kirkmana – to przykładowe tytuły z najnowszej kolekcji hitów w kwietniowej ofercie Audioteki w T-Mobile MyBox.

W kwietniowej bibliotece audiobooków w T-Mobile MyBox dostępnych jest 20 nowych atrakcyjnych pozycji. W katalogu znajdują się zarówno dzieła polskich, jak i zagranicznych autorów. Na szczególną uwagę zasługuje komedia „1000 lat wkurzania Francuzów” Stephena Clarke, która przedpremierowo udostępniana jest wyłącznie użytkownikom T-Mobile MyBox. Autor w humorystyczny sposób opisuje odwieczną walkę Anglików i Francuzów. Jedno jest pewne: po wysłuchaniu audiobooka „1000 lat wkurzania Francuzów” każdy będzie w stanie wymienić co najmniej tuzin powodów, dla których relacje między Brytyjczykami i Francuzami są tak bardzo napięte oraz uzyska odpowiedź na pytanie czemu nie powinno się zwracać do mieszkańców Paryża po angielsku. 

„Żywe trupy” to komiks przedstawiający historię Ricka, wzorowego policjanta z małego miasteczka, który postrzelony podczas pościgu za zbiegami budzi się ze śpiączki w opustoszałym szpitalu. Staje przed niezwykle trudnym zadaniem, w świecie opanowanym przez krwiożercze zombie musi odnaleźć żonę i syna. Na podstawie komiksu powstał bijący rekordy popularności serial telewizyjny pod tym samym tytułem. W adaptacji audio komiksu, udział wzięli m.in. Anna Dereszowska, Maria Seweryn, Jacek Rozenek i Szymon Bobrowski. „Żywe Trupy” tom pierwszy i drugi zawiera kompletną historię opartą o pierwsze 12 zeszytów kultowego komiksu. 

W bibliotece Audioteki w T-Mobile MyBox znajdziemy co miesiąc 20 nowych audiobooków. Od powieści kryminalnych, sensacyjnych, przez hity fantastyki i literaturę piękną, po bajki dla dzieci – w T-Mobile MyBox każdy miłośnik dobrej książki znajdzie coś dla siebie. Koszt miesięcznego dostępu do polskich i światowych bestsellerów w ramach T-Mobile MyBox to jedyne 7,90zł miesięcznie, przy czym przez pierwsze 30 dni korzystanie z aplikacji, w tym słuchanie audiobooków jest bezpłatne. Opłata doliczana jest do comiesięcznej faktury lub, w przypadku użytkowników systemu pre-paid, pobierana z konta raz w miesiącu, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo i kontrolę kosztów. 

Więcej informacji o ofercie MyBox w T-Mobile jest dostępnych na stronie www.t-mobile.pl

PODZIEL SIĘ

ZAŁĄCZNIKI

ZDJĘCIA

PLIKI

Polski English
T-Mobile Polska