T-MOBILE05.05.2015

Konkurs co się zowie – dołącz do smartfoNOWEJ Heyah i wygraj smartfona Microsoft Lumia

Specjalnie dla użytkowników nowej oferty Smart na kartę i na abonament Heyah przygotowała konkurs, w którym codziennie do wygrania jest aż 5 smartfonów Microsoft Lumia 535! Konkurs rusza 4 maja i potrwa do 11 czerwca br.

Nowa oferta Heyah to cztery proste pakiety Smart na kartę lub na abonament, których podstawowym elementem są duże paczki Internetu. Oferta Smart jest skrojona pod potrzeby tych użytkowników, którzy nie wyobrażają sobie życia bez cyfrowej rzeczywistości. Dlatego towarzyszący konkurs pozwala internetowym maniakom zdobyć potrzebne narzędzie, by móc być online zawsze, kiedy tylko ma się na to ochotę. 

Dzięki partnerowi technologicznemu w konkursie – firmie Microsoft – codziennie można wygrać smartfony Microsoft Lumia 535. Nowoczesne telefony wyposażone są w duże 5-calowe wyświetlacze, szerokokątny obiektyw i aparat 5 Mpix idealny do robienia popularnych selfies, a do tego obsługują dwie karty SIM i pracują na najnowszym systemie Windows Phone 8.1.

Dołącz do Heyah, zgarnij smartfona 

Zasady uczestnictwa w konkursie są proste i polegają na gromadzeniu jak największej liczby punktów. Te użytkownik otrzymuje już za samą aktywację dowolnego z pakietów Smart (S, M, L lub XL) w Heyah, która jest jednoznaczna z dołączeniem do konkursu, aktywację startera Smart w Heyah na kartę (50 pkt) lub podpisanie umowy na abonament w Heyah (100 pkt). Co więcej, za polecenie konkursu i nowej smartfoNOWEJ Heyah swoim znajomym zwiększa się szanse w walce o nagrodę, otrzymując jednorazowo nawet 100 dodatkowych punktów. Pełna lista aktywności premiowanych punktami jest dostępna w regulaminie. 

Codziennie przez cały okres trwania konkursu, czyli do 11 czerwca, pięć osób z największą liczbą zgromadzonych punktów wygrywa smartfona Microsoft Lumia 535! 

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy nowej SmartfoNOWEj oferty Heyah na kartę lub abonament, zaś wszystkie szczegóły wraz z regulaminem znajdują na dedykowanej konkursowi stronie: www.heyahsmartfonowa.pl

Szczegóły oferty na www.heyah.pl

PODZIEL SIĘ

ZAŁĄCZNIKI

ZDJĘCIA

PLIKI

Polski English
T-Mobile Polska