T-MOBILE08.02.2017

Nowość w MIX T-Mobile: telefon i Internet w SuperZestawie

W T-Mobile każdy znajdzie propozycję dostosowaną dla siebie. Teraz z dobrodziejstw oferty łączonej skorzystają także Ci, dla których ważna jest kontrola kosztów, ale jednocześnie oczekują swobody jak w abonamencie. Pierwsza na rynku oferta MIX w zestawie dostępna jest w T-Mobile już od dziś, 7 lutego.

Oferta SuperZestaw to idealny wybór dla ludzi młodych – przede wszystkim do uczniów i studentów, którzy potrzebują mieć Internet nie tylko w telefonie i do tego zawsze, kiedy tego potrzebują. Dlatego ofertę usług głosowych uzupełnia oferta Internetu mobilnego z dużym pakietem danych, który swobodnie może służyć jako Internet domowy.

SuperZestaw w MIX to prosta i przejrzysta oferta łączona, a w niej wszystkie niezbędne usługi głosowe i internetowe za 60 zł miesięcznie. Na SuperZestaw składają się 2 oferty:

  • oferta MIX z telefonem za 35 zł
  • oferta MIX Internet z modemem lub routerem za 25 zł

W ofercie MIX 35 z telefonem klient co miesiąc otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich oraz 2 GB Internetu, a do tego może zaopatrzyć się w smartfon Samsung Galaxy J3 w okazyjnej cenie za złotówkę (standardowa cena to 199 zł). Do tego dochodzi oferta MIX Internet 25 z modemem lub routerem, w ramach której klient co miesiąc otrzymuje pakiet 50 GB Internetu LTE w najlepszej sieci po każdym obowiązkowym doładowaniu kwotą 25 zł. Jeśli 50 GB to za mało, każde dodatkowe doładowanie działa według mechanizmu: 1 zł = 1 GB.

Kompleksowa oferta MIX pozwoli pozostać w stałym kontakcie z bliskimi i czerpać z Internetu pełnymi garściami – zarówno w telefonie, jak i na komputerze, niezależnie gdzie akurat jesteśmy i to bez konieczności podpisywania umowy z Operatorem.

Najnowsza propozycja T-Mobile dostępna jest dla klientów indywidualnych, a szczegóły można uzyskać na infolinii, w salonach Operatora lub stronie www.t-mobile.pl.

PODZIEL SIĘ

ZAŁĄCZNIKI

ZDJĘCIA

PLIKI

Polski English
T-Mobile Polska