T-MOBILE25.04.2017

Bezsenność popłaca – wyjątkowa nocna sprzedaż Samsungów Galaxy S8 i S8+ w T-Mobile w dniu premiery!

Wszystkie nocne marki powinny skrupulatnie zanotować w kalendarzach datę 28 kwietnia, ponieważ mamy świetną alternatywę do przewracania się z boku na bok na łóżku.

O północy w trzech swoich punktach T-Mobile, jako pierwszy oficjalnie rozpoczyna sprzedaż nowych flagowców Samsunga w ramach nocnej sprzedaży.

Podczas specjalnych nocnych wydarzeń, które odbędą się w trzech salonach T-Mobile w Polsce:

Arkadii (Warszawa, ul. Jana Pawła II 82)

Galerii Bałtyckiej (Gdańsk, ul. Grunwaldzka 141)

Galerii Krakowskiej (Kraków, ul. Pawia 5)

wytrwali nocni łowcy będą mogli kupić smartfony Samsung Galaxy S8 i S8+ na specjalnych warunkach w ofercie zwykle niedostępnej stacjonarnie. Każdy kupujący telefon w ramach nocnej sprzedaży otrzyma 6 miesięcy abonamentu za 1 zł miesięcznie. Dodatkowo urządzenie będzie dostępne w cenie niższej o 200 zł! Nasi matematycy obliczyli, że w zależności od wybranej kwoty abonamentu, to nawet 1100 zł oszczędności!

Najnowsze flagowce Samsunga w noc premiery można sobie sprawić już za 499 zł (Galaxy S8) i 1019 zł (S8+), wybierając spośród wielu propozycji abonamentowych wyładowanych Supernetem. Każdy na pewno znajdzie opcję najlepszą dla siebie, a ci, którzy wybiorą się do Arkadii, będą też mieli okazję własnoręcznie przetestować, jak działa DeX, czyli innowacyjne urządzenie pozwalające zamienić smartfon w wygodną stację roboczą.

Na koniec wypadałoby przypomnieć, o co ten cały krzyk: Samsungi Galaxy S8 i S8+ charakteryzują się bogatym wyposażeniem, stylowym designem i ekranem Super AMOLED, który dzięki usunięciu ramek i zwiększeniu przekątnej, zapewni wygodę użytkowania i najlepszą jakość cyfrowej rozrywki. A ponieważ są kurzo- i wodoodporne, można śmiało wyjść z nimi z salonu nawet w kwietniowy niespodziewany deszcz. Więcej szczegółów na temat smartfonów znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

PODZIEL SIĘ

ZAŁĄCZNIKI

ZDJĘCIA

PLIKI

Polski English
T-Mobile Polska