T-MOBILE19.12.2018

T-Mobile uruchamia komercyjne usługi światłowodowe dla pierwszego klienta!

T-Mobile konsekwentnie realizuje strategię przejścia od operatora mobilnego do operatora zintegrowanego. W jej ramach, uruchomił właśnie usługę światłowodowego dostępu do internetu dla pierwszego komercyjnego klienta, którym została Fundacja „Dr Clown”.

W ostatnią fazę weszły przygotowania T-Mobile do zaoferowania usług konwergentnych dla klientów indywidualnych. Zwieńczenie intensywnych prac projektowych miało miejsce w ubiegły piątek, 14 grudnia 2018. Pierwszym klientem światłowodowego dostępu do internetu została – współpracująca z T-Mobile - Fundacja „Dr Clown”.

  • „Wiarygodność jest kapitałem nie do przecenienia dla każdej firmy, a zwłaszcza takiej jak telekom – strategicznej dla gospodarki, służącej milionom klientów. Niezmiernie mnie cieszy, jako Prezesa T-Mobile, że kolejny raz dotrzymujemy słowa i wywiązujemy się z danych obietnic.”

    – powiedział Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T-Mobile Polska.

  • „Nasz pierwszy klient - Fundacja „Dr Clown”, będzie dla nas symboliczny nie tylko z samego faktu bycia pierwszym. Stanowi bowiem także modelowy przykład zastosowania naszej filozofii – ważne jest nie tylko, co oferujesz, ale także jak to robisz. Dzięki staraniom naszych specjalistów Fundacja będzie mogła od teraz w realizacji swoich zadań korzystać z najnowszych technologii”

    – dodaje Maierhofer.

  • „Dostęp do stabilnej, szybkiej sieci jest dla każdej organizacji szalenie ważny. Dla nas także: współpracujemy z siatką wolontariuszy i instytucji w całym kraju, organizujemy webinaria i telekonferencje. Jakość usług z których do tej pory korzystaliśmy, nie w pełni zaspokajała nasze potrzeby. Choć – jak się okazało - pozostawaliśmy  w zasięgu infrastruktury światłowodowej”

    – mówi Członek Zarządu Fundacji „Dr Clown”, Agata Bednarek. „Dopiero przy okazji planowania wspólnych działań nasi przyjaciele z T-Mobile podchwycili temat i proaktywnie się nim zaopiekowali”.

W ramach zawiązanej współpracy partnerskiej, Fundacja będzie korzystała z usług światłowodowych za symboliczną złotówkę.

Choć Fundacja jest pierwszym komercyjnym klientem, to T-Mobile już od miesięcy testuje kolejne procesy w ramach tzw. Friendly User Tests, w których uczestniczy niemal setka pracowników telekomu. Na początku przyszłego roku Operator uruchomi ofertę pracowniczą na docelowo skonfigurowanych promocjach a następnie ruszy ze sprzedażą ofert kierowanych do szerokiego rynku.

PODZIEL SIĘ

ZAŁĄCZNIKI

ZDJĘCIA

PLIKI

Polski English
T-Mobile Polska