Odbierz 25% rabatu od T-Mobile na produkty w sklepach stacjonarnych SypialniaPlus

13.10.2022Milena Tkaczyk

Jesienne wieczory sprzyjają wypoczynkowi w mieszkaniu, a sypialnia jest dla wielu miejscem, w którym prawdziwie się relaksują. Dla tych, którzy chcą odświeżyć jej wnętrze – wymienić łóżko na to w nowoczesnym stylu, materac na wygodniejszy czy poduszki i kołdry pasujące do pory roku, T-Mobile oferuje 25% zniżki na wszystkie produkty dostępne w sklepach stacjonarnych SypialniaPlus. Firma posiada swoje salony w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach i Częstochowie. Dokładne adresy i trasę dojazdu można sprawdzić na stronie: https://sypialniaplus.pl/content/62-materace-i-lozka-salony-sypialniaplus-w-polsce.

 

Stwórz sypialnię swoich marzeń z SypialniaPlus
Kod zniżkowy na produkty z asortymentu SypialniaPlus jest dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji „Benefity” od 13 do 19 października. Aby skorzystać ze zniżki, należy do 19 października pobrać kod, a następnie do 26 października w trakcie zakupu okazać go sprzedawcy w sklepie stacjonarnym. Kod nie łączy się z innymi zniżkami. 

Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix).

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.
 

Przytulny azyl, strefa regeneracji, królestwo snu. Dla wielu najważniejsze pomieszczenie w domu. Mowa o… sypialni! Szczególnie jesienną porą lubimy tutaj spędzać najwięcej czasu. Na łóżku pośród poduszek lub w wygodnym fotelu otulamy się ciepłym kocem, by zanurzyć się w świecie ulubionych bohaterów – książkowych albo serialowych. Aby ten moment był jeszcze bardziej komfortowy, przygotowaliśmy dla klientów indywidualnych T-Mobile 25% rabatu na wszystkie produkty dostępne w sklepach stacjonarnych SypialniaPlus. Kod rabatowy można odebrać od 13 do 19 października w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Inne artykuły

1.03.2024Adrianna Maron

Moc gigabajtów od T-Mobile. 5200 GB ekstra przez rok dla klientów T-Mobile na...

Dobra oferta na kartę to taka, która pozwala rozpędzić się w sieci bez obawy o zużyte gigabajty. Dlatego teraz klienci T-Mobile na kartę mogą włączyć kolejny bieg w swojej wirtualnej podróży! Wszystko za sprawą ofert, dzięki...
Czytaj więcej
1.03.2024Mateusz Marciniak

Feeria atrakcyjnych ofert w Magenta Moments od T-Mobile: na Dzień Kobiet, Dzień...

Już niedługo swoje święto obchodzić będą kobiety, a zaraz po nich również mężczyźni. W T-Mobile, w ramach programu Magenta Moments, mamy coś dla każdego! Nie tylko od święta, ale i na na co dzień. W marcu bowiem atrakcji zdecydowanie...
Czytaj więcej
29.02.2024Mateusz Marciniak

T-Mobile wyróżniony tytułem „Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2024”

Współczesne firmy, które mają ambicje liderskie i chcą odnosić sukcesy, muszą budować zyskowność w sposób odpowiedzialny, dbając o etykę i społeczną stronę biznesu. W T-Mobile rozumiemy to doskonale, a także to, że...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.