T-MOBILE12.12.2015

Kup Lumię 950 XL w T-Mobile i odbierz stację dokującą

Długo oczekiwane, najnowsze Lumie 950 i 950 XL Dual SIM są już dostępne w T-Mobile. Mocne parametry, estetyczny wygląd i szerokie funkcjonalności multimedialne to nie jedyne zalety telefonów.

Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi, którzy poszukują zaawansowanych i wydajnych urządzeń do pracy i rozrywki, powinni przyjrzeć się naszej ofercie, w której flagowce Microsoftu mogą nabyć już od 9 zł.

Modele Microsoft Lumia 950 to zamknięte w stylowej obudowie zaawansowane funkcjonalności oparte o system Windows 10. Dzięki współpracy ze środowiskiem pakietu Office, ze wszystkich dokumentów można wygodnie korzystać z poziomu telefonu. Lumię 950 wyposażono w ekran dotykowy o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości 2560 x 1440, potężny procesor i 3 GB pamięci RAM, dzięki czemu smartfon sprawdzi się do pracy z wymagającymi aplikacjami. 32 GB pamięci (którą można rozszerzyć z pomocą karty SD) zapewni miejsce na wszystkie multimedia, a opcja szybkiego ładowania pozwoli mieć telefon zawsze w gotowości. Aparat o rozdzielczości 20 MP z optyczną stabilizacją obrazu i nagrywaniem 4K sprawi, że uchwycone w obiektywie zdjęcia i materiały wideo będą ostre i szczegółowe. Nawet jeśli będą wykonywane w trudnych warunkach oświetleniowych. Dla tych, którzy uważają, że 5,2-calowy ekran w Lumii 950 to za mało – producent przygotował większą wersję smartfona z ekranem o wielkości 5,7 cala, czyli Lumię 950 XL. Lumia 950 XL otrzymała procesor Snapdragon 810 i baterię o pojemności 3340 mAh. Oba modele – zarówno Lumia 950, jak i większa Lumia 950 XL – są dostępne w T-Mobile w opcji Dual SIM (mają możliwość obsłużenia dwóch kart SIM) oraz białej i czarnej wersji kolorystycznej.

Smartfony są dostępne we wszystkich taryfach JUMP Family dla użytkowników indywidualnych oraz w taryfach JUMP proFirma dla biznesu. Stali klienci mogą skorzystać ze specjalnych taryf i dodatkowych bonusów, którym warto się przyjrzeć, więc zachęcamy do odwiedzenia salonów i strony internetowej www.t-mobile.pl lub kontaktu z konsultantem.

To jeszcze nie koniec atrakcji. Specjalny prezent czeka na użytkowników, którzy wybiorą Lumię 950 XL. Do telefonu otrzymają oni bezpłatnie stację dokującą HD-500, która rozszerzy funkcjonalność telefonu i przetransformuje smartfon w stanowisko do wygodnej pracy. Wszystko dzięki temu, że do stacji można podpiąć zewnętrzny ekran, klawiaturę i mysz i cieszyć się z funkcjonalności Continnum pakietu Office. Wystarczy tylko zarejestrować swój telefon na stronie Microsoft. Szczegóły znajdziecie na stronie producenta: http://www.microsoft.com/pl-pl/mobile/microsoft-display-dock-offer.

PODZIEL SIĘ

ZAŁĄCZNIKI

ZDJĘCIA

PLIKI

Polski English
T-Mobile Polska