T-MOBILE25.11.2016

JUMP! proFirma – teraz jeszcze więcej Internetu dla biznesu

Sieć T-Mobile odświeża ofertę JUMP! proFirma, zwiększając pakiety Internetu dla przedsiębiorców. Kolejną nowością jest zestaw z telefonem oraz dwiema dodatkowymi kartami SIM bez telefonu, na którym można zaoszczędzić nawet 50 złotych netto.

Sieć T-Mobile stale inwestuje w rozbudowę infrastruktury zapewniającej doskonałe parametry dostępu do Internetu. Obecnie zasięg sieci T-Mobile w technologii LTE dociera już do ponad 98% populacji naszego kraju. W związku z tym od 24 listopada br. T-Mobile proponuje przedsiębiorcom jeszcze większe pakiety Internetu w ofertach JUMP! proFirma. Kupując pakiet S, M, L oraz XL teraz klienci operatora otrzymają odpowiednio 4GB, 6GB, 8GB, 12GB.

jumptmobile.png

Kolejną nowością wprowadzoną przez sieć T-Mobile w ramach oferty JUMP! proFirma jest Super Zestaw 3w1, w którym przedsiębiorca otrzymuje trzy karty SIM z ofertą JUMP! proFirma S wraz z jednym telefonem. Wysokość abonamentu w takiej konfiguracji wynosi jedyne 79,97 złotych netto miesięcznie, dzięki czemu właściciel firmy zaoszczędza 50 złotych netto miesięcznie.

zestawjump.png

Międzynarodowe korzyści

Ofertę JUMP! proFirma od zawsze cechowały doskonałe warunki zarówno w kraju jak i za granicą. W ramach abonamentu przedsiębiorcy zawsze otrzymują w kraju nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce. W przypadku połączeń międzynarodowych z Polski do Unii Europejskiej od pakietu M są one nielimitowane. W roamingu w UE przedsiębiorcy również w ramach abonamentu otrzymują nielimitowane połączenia, SMS-y oraz MMS-y już od pakietu L. Jednak prawdziwym wyróżnikiem oferty JUMP! proFirma, w przypadku pakietów od L do XXL, jest Międzynarodowa Strefa T-Mobile z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami oraz MMS-ami, a także 1GB Internetu we wszystkich państwach, w których działa Grupa Deutsche Telekom. Do krajów Międzynarodowej Strefy T-Mobile należą: Albania, Austria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Grecja, Holandia, Macedonia, Niemcy, Rumunia, Słowacja oraz Węgry.

PODZIEL SIĘ

ZAŁĄCZNIKI

ZDJĘCIA

PLIKI

Polski English
T-Mobile Polska