T-MOBILE23.12.2016

Ważny rok dla T-Mobile i całego rynku telekomunikacyjnego

W całej 20-letniej historii polskiego rynku GSM nie było chyba jeszcze roku tak obfitującego w przełomowe wydarzenia, jak rok 2016. Ostatnie 12 miesięcy było jak dobry film – zaczęło się od mocnego wstępu w postaci przyspieszenia pracy nad aukcją na częstotliwości LTE, która pokazała wyraźnie priorytety wszystkich operatorów, a później napięcie już tylko rosło.

Z wydarzeń, które podobnie jak dystrybucja częstotliwości, zmieniły obraz polskiego rynku telekomunikacyjnego na pewno trzeba pamiętać o wejściu w życie rejestracji pre-paidów, debacie na temat kształtu kontynuacji Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, mocnym postawieniu na cyfryzację w obszarze gospodarki, regulacjach unijnych dotyczących roamingu – jest z czego wybierać. Jednocześnie w T-Mobile zmienialiśmy się wewnętrznie: tak jak obiecaliśmy, usuwaliśmy elementy oferty, które przeszkadzały klientom, zmieniliśmy komunikację marketingową, wprowadziliśmy oferty biznesowe bazujące na zobowiązaniu do najlepszej obsługi klienta. Stworzyliśmy plany indywidualne, nastawione na elastyczność oraz usługi biznesowe. Pracowaliśmy nad tym, żeby T-Mobile działał jak najsprawniej i jak najszybciej i dzięki temu reagował na zmieniające się potrzeby naszych klientów. Dziś działamy szybciej, sprawniej i z jeszcze większą pasją niż kiedykolwiek. Co chwilę zaskakujemy rynek i… już teraz mogę Wam obiecać, że to się nie zmieni :)

Koniec roku to czas podsumowań, więc zastanawiałem się dość długo, która ze zmian jest dla mnie najważniejsza i z której jestem najbardziej zadowolony. Prawda jest taka, że wszystkie z nich są równie ważne – na wszystkie z nich pracowały bardzo ciężko tysiące pracowników T-Mobile. Żadna z nich nie byłaby też możliwa, gdyby nie klienci, którzy ufają nam, podpowiadają co możemy w sobie zmienić.

Za chwilę będziemy wznosić toasty i życzyć sobie wszystkiego najlepszego. Już dzisiaj życzę Wam, całemu rynkowi, T-Mobile i jego pracownikom, naszym konkurentom, ale też sobie… żeby rok 2017 wcale nie był spokojniejszy. Zmiany, emocje, konkurencja sprawiają, że mamy coraz lepsze oferty, coraz nowocześniejsze technologie. Zmieniamy ten świat na lepsze i czerpiemy z tego przyjemność i satysfakcję.

Jestem przekonany, że 2017 będzie lepszy. Czego wszystkim nam życzę. Wszystkiego Najlepszego!

Adam Sawicki
Prezes Zarządu T-Mobile Polska

PODZIEL SIĘ

ZAŁĄCZNIKI

ZDJĘCIA

PLIKI

Polski English
T-Mobile Polska