T-MOBILE16.02.2016

Happy Week: przenieś swój numer do T-Mobile i przez pół roku płać 1 zł miesięcznie

Dla wszystkich klientów, którzy chcą zmienić operatora i pozostać przy swoim numerze telefonu T-Mobile przygotował specjalną ofertę. Od dziś do 21 lutego klienci indywidualni mogą przenieść swój numer do T-Mobile i zyskać 6 miesięcy po 1 zł. Wystarczy wejść na stronę sklepu internetowego T-Mobile i wybrać najlepszą ofertę dla siebie.

Klienci, którzy zdecydują się do końca tygodnia przenieść swój numer do T-Mobile mogą skorzystać z promocji w taryfach JUMP i otrzymać pół roku za symboliczną złotówkę. Po tym okresie naliczana będzie standardowa opłata za abonament – już od 39,99 zł/mies. W najwyższej taryfie JUMP Max za 129,99 zł użytkownicy skorzystają nie tylko z nielimitowanych rozmów i SMS-ów/MMS-ów do wszystkich sieci, ale otrzymają również 7 GB pakietu danych do wykorzystania w sieci LTE. Klienci mogą również liczyć na atrakcyjne ceny nowoczesnych smartfonów już od 1 zł. Wszystkie umowy podpisywane są na 24 miesiące. Uwaga: oferta dostępna jest wyłącznie w sklepie internetowym operatora, w ograniczonym czasie – tylko do końca tygodnia.

Promocja skierowana jest do nowych klientów T-Mobile. Oferta dostępna jest w sklepie internetowym operatora, więcej informacji znajduje się na stronie: www.t-mobile.pl.

PODZIEL SIĘ

ZAŁĄCZNIKI

ZDJĘCIA

PLIKI

Polski English
T-Mobile Polska