T-MOBILE20.12.2017

Bezpłatne usługi przez dwa lata i dwa Samsungi Galaxy S7 – kampania ze zwycięzcami konkursu na świąteczną kartkę

Jeszcze tylko do najbliższej soboty, 23 Grudnia 2017 r. trwa wielki świąteczny konkurs T-Mobile, w którym codziennie wygrać można Samsungi Galaxy S7 wraz z usługami na dwa lata. T-Mobile zachęca do zabawy w specjalnej kampanii reklamowej.

Przed świętami nie wolno zapomnieć o trzech rzeczach: karpiu, kartkach świątecznych dla najbliższych i prezentach. Dwie z tych trzech rzeczy z łatwością możesz załatwić dzięki T-Mobile bez stresujących wypraw do centrów handlowych i urzędów pocztowych. W konkursie na najbardziej kreatywną kartkę świąteczną jeszcze przez cały tydzień można będzie wygrać bezpłatne usługi i smartfony.

Co należy zrobić?

1. Wejść na stronę zyczdobrze.pl i stworzyć swoją idealną kartkę świąteczną

2. Zgłosić kartkę do konkursu i wysłać ją bliskim osobom

Codziennie wybrana zostanie najbardziej atrakcyjna, oryginalna i kreatywna kartka, a jej nadawca zostanie nagrodzony dwoma smartfonami Samsung Galaxy S7 wraz z bezpłatnym abonamentem na dwa lata (w ofercie T Mobile 1 – BEZ LIMITU).

Już ponad 30 osób zostało laureatami konkursu T-Mobile a kolejni dołączają codziennie. Dla wszystkich zapominalskich T-Mobile przygotował specjalne spoty reklamowe. Do udziału w konkursie zachęcają jego dotychczasowi zwycięzcy: Kasia, Wioleta i Piotr.

Akcję reklamową przygotował departament komunikacji rynkowej T Mobile Polska wraz z agencją FCB Bridge2Fun, która zajęła się kreacją i produkcją spotów. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dział mediów T-Mobile wraz z domem mediowym Starcom Mediavest Group (SMG), za działania reklamowe w Internecie - LiquidThread, za kampanię w mediach społecznościowych - Agencja Warszawa, a materiały BTL przygotowała agencja ARC Worldwide.

PODZIEL SIĘ

ZAŁĄCZNIKI

ZDJĘCIA

PLIKI

Polski English
T-Mobile Polska