T-MOBILE06.11.2018

MacBook za doładowanie?? Tylko w konkursie dla użytkowników T-Mobile na kartę i Mix.

Lada chwila zamiast mówić „wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” powiemy raczej „do T-Mobile”😊 Właśnie ruszyliśmy z kolejną edycją bardzo lubianego konkursu, w którym za doładowanie telefonu na kartę lub MIX można wygrać przebogate nagrody w postaci MacBooków, iPadów, iPhone’ów itd.

bs-700x200-cta.png

Zasady są tak proste jak droga do T-Mobile.

Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników T-Mobile na kartę, T-Mobile Mix i Heyah którzy w okresie trwania konkursu doładują konto kwotą min. 30 zł za pomocą serwisów bankowych, internetowych lub aplikacji mobilnej, a potem poprzez stronę www.kieruneknanagrody.pl odpowiedzą na pytanie „Przyjaciel zbłądził do innej sieci? Napisz, jak wytłumaczysz mu drogę do T-Mobile?”. A żeby nie było zbyt prosto, należy się zmieścić w 200 znakach, ale też i droga do T-Mobile nie jest szalenie kręta, więc miejsca powinno wystarczyć😊

Aż 26 osób, które w najlepszy, najciekawszy i atrakcyjny sposób zrealizuje zadanie konkursowe, zostanie nagrodzonych technologicznymi upominkami od Apple, a 300 kolejnych osób otrzyma doładowanie o wartości 30 zł w sieci T-Mobile.

Do konkursu można się zgłosić do końca grudnia (31.12.2018 r. do godz. 23:59). Regulamin oraz formularz konkursowy znajdziecie na stronie www.kieruneknanagrody.pl.

PODZIEL SIĘ

ZAŁĄCZNIKI

ZDJĘCIA

PLIKI

Polski English
T-Mobile Polska