T-MOBILE22.05.2018

Ruszył konkurs MagentaBiznes organizowany przez T-Mobile dla przedsiębiorców

Trwa konkurs MagentaBiznes ogłoszony przez T-Mobile dla przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z cyfrowych narzędzi ułatwiających pracę. Mogą oni wygrać usługi operatora, nowoczesny sprzęt oraz szkolenie. Wydarzenie towarzyszy kampanii MagentaBiznes, w ramach której klienci biznesowi T-Mobile pokazują, jak cyfrowe rozwiązania usprawniają funkcjonowanie ich przedsiębiorstwa.

Konkurs ogłoszony przez T-Mobile to kolejny element strategii operatora, który chce zapewnić małym i średnim przedsiębiorcom usługi cyfrowe, ułatwiające codzienne prowadzenie biznesu. Przyznawana każdego dnia nagroda pozwoli firmie na wdrożenie na 2 lata nowych, wybranych przez nią rozwiązań. Wśród nich znajduje się usługa Zdalny IT Serwis umożliwiająca wygodne i sprawne naprawianie usterek, Office 365 z aplikacją Bookings do rezerwacji wizyt online i profesjonalną pocztą biznesową oraz Księgowość Online, program do samodzielnego prowadzenia księgowości i wystawiania faktur. W zestawie zwycięzcy otrzymają również najnowszego Samsunga Galaxy S9, a także pakiet MagentaBiznes M na 24 miesiące. Abonament obejmuje nielimitowane połączenia, MMS-y i SMS-y oraz dostęp do internetu bez limitu na karcie SIM, jak również na oddzielnej karcie sieciowej, która można umieścić np. w routerze, laptopie czy tablecie.

 

Jeszcze szerszy zestaw otrzymują zwycięzcy tygodnia. Podobnie jak zwycięzcy dnia, mogą oni liczyć na smartfon Samsung Galaxy S9, pakiet MagentaBiznes M oraz wybraną usługę dodatkową. Ponadto w skład ich zestawu wchodzi także nagroda specjalna: warsztaty dostarczające wiedzy na temat tworzenia kampanii reklamowych i promowania firmy oraz reklama przedsiębiorstwa w postaci wideowizytówki.

 

Liczy się kreatywność

Udział w konkursie może wziąć każdy przedsiębiorca, który chciałby wykorzystać cyfrowe rozwiązania od T-Mobile w swojej firmie. Gdy już oceni, która z usług dodatkowych­ będzie najbardziej przydatna w jego działalności, wystarczy, że zamieści zgłoszenie na stronie www.konkursmagentabiznes.pl. Do formularza konkursowego należy załączyć zdjęcie pokazujące codzienność przedsiębiorstwa, które uzasadnia w kreatywny sposób, dlaczego dana usługa przyda się firmie. Najciekawsze, najbardziej pomysłowe fotografie otrzymują nagrodę dnia lub nagrodę tygodnia. Zgłoszenia można przesyłać do 8 lipca.

 

Kolejna odsłona MagentaBiznes

Konkurs jest częścią kampanii MagentaBiznes operatora, promującej ofertę T-Mobile dla małych i średnich firm. Niedawno do telewizji trafił drugi spot w ramach kampanii, pokazujący, w jaki sposób klienci T-Mobile wdrażają cyfrowe rozwiązania w celu usprawnienia swojej działalności. W reklamie zobaczyć można Michała Spodymka, który od 2014 roku prowadzi bazujące na rozwiązaniach cyfrowych biuro Goeste Nieruchomości, oraz Joannę Lewandowską, właścicielkę pracowni florystycznej Kwiatowa Manufaktura, która swoje realizacje pokazuje w internecie. Nie zabrakło również Tymoteusza Pięty, założyciela salonów fryzjerskich Hairmate, do których zapisują się online warszawiacy i krakowianie, a także Zofii Gaińskiej, stojącej na czele przychodni Animal Center, dbającej o kontakt z klientami przez media społecznościowe.  Ich wybór sprawdza Dorota Wellman, która wystąpiła także w pierwszym spocie oraz kampanii wizerunkowej operatora.

 

Spot można obejrzeć na kanale T-Mobile na YouTube:

 

Kampania jest obecna w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i radiowych, na OOH, oraz nośnikach cyfrowych. Kreację i spoty opracował Departament Komunikacji Rynkowej T-Mobile wraz z agencją FCB Bridge2Fun. Planowaniem i zakupem mediów oraz działaniami w internecie zajął się dom mediowy Mindshare, za kreację online odpowiada Liquid Thread, natomiast materiały BTL przygotowała agencja ARC Worldwide Polska.

PODZIEL SIĘ

ZAŁĄCZNIKI

ZDJĘCIA

PLIKI

Polski English
T-Mobile Polska