Milena Tkaczyk27.05.2020

Giga pakiety internetu w T-Mobile na kartę i MIX

Im więcej gigabajtów, tym lepiej, szczególnie w ostatnim czasie. Dlatego też T-Mobile przygotował atrakcyjne pakiety internetu dla klientów T-Mobile na kartę oraz MIX. Będą oni mogli skorzystać z dwóch wersji giga paczek – 15 GB na 30 dni lub 45 GB na 60 dni. Pakiety można aktywować od środy, 27 maja.

Duże paczki internetu zawsze cieszyły się zainteresowaniem klientów, a w ostatnich tygodniach T-Mobile zaobserwował dodatkowy wzrost zapotrzebowania na tę właśnie usługę. To bez wątpienia efekt epidemii koronawirusa, która spowodowała wzmożoną pracę i edukację w formie zdalnej. Aby użytkownicy T-Mobile na kartę i abonenci MIX mogli swobodnie realizować swoje zadania i spędzać czas wolny, operator oferuje jednorazowe giga paczki – 15 GB na 30 dni za 15 zł lub 45 GB na 60 dni za 45 zł.

 

 
Jak aktywować pakiety?
Jednorazowy pakiet 15 GB można aktywować na trzy sposoby:
  • samodzielne w aplikacji „Mój T-Mobile” w zakładce „Usługi dodatkowe” (opcja „Pakiety internetu”),
  • poprzez bezpłatny kod ekspresowy *150*177*1#,
  • poprzez SMS o treści TAK na numer 8301.
Podobnie wygląda to w przypadku pakietu 45 GB, który można aktywować:
  • samodzielne w aplikacji „Mój T-Mobile” w zakładce „Usługi dodatkowe” (opcja „Pakiety internetu”),
  • poprzez bezpłatny kod ekspresowy *150*177*2#,
  • poprzez SMS o treści TAK na numer 8302.
Nowe giga pakiety są jednorazowe, jednak klient może aktywować ich dowolną liczbę. W każdej chwili może także sprawdzić liczbę pozostałych gigabajtów i termin ważności pakietu w aplikacji „Mój T-Mobile”, bezpłatnym kodem ekspresowym *150*177*3# lub poprzez SMS o treści STATUS wysłanym na numer 8303.
 
Regulaminy promocji są dostępne na dole strony.

PODZIEL SIĘ

Polski English
T-Mobile Polska