TikTok bez limitów w Supernet Video od T-Mobile

28.07.2020Milena Tkaczyk

Popularność TikToka jest widoczna na całym świecie – według danych z maja 2020 roku aplikacja została pobrana przez użytkowników już ponad 2 miliardy razy2. TikTok znalazł się ponadto wśród najcenniejszych marek w rankingu BrandZ Global Top 100 20203, zajmując najwyższą pozycję wśród tegorocznych nowości. W Polsce aplikacja również zyskuje coraz więcej użytkowników – ich liczba już w zeszłym roku zbliżyła się do 6 mln4.

 

Obserwując ten trend i chcąc ułatwić użytkownikom zgłębianie świata teledysków i nowych, muzycznych horyzontów, firma T-Mobile rozszerza listę aplikacji w usłudze Supernet Video o platformę TikTok. Dzięki temu klienci korzystający z tej opcji mogą bez limitu korzystać z tego popularnego serwisu bez obawy o swój pakiet internetu mobilnego.

Super jakość, super cena, super aplikacje

Usługa Supernet Video jest przeznaczona dla wszystkich klientów indywidualnych T-Mobile, korzystających z abonamentu, ofert MIX i na kartę. Dostępne są dwa warianty – Supernet Video DVD w cenie 5 zł miesięcznie lub Supernet Video HD z opłatą 15 zł miesięcznie. Dzięki temu użytkownicy mogą oglądać wybrane formaty wideo oraz korzystać z wielu aplikacji w dowolnym miejscu i czasie bez zużywania swojego pakietu danych. Wśród dostępnych już aplikacji znajdują się: YouTube, Netflix, Vod.pl, Player, TVP Sport, Stream TVP, Chili, WP Pilot, TVP VOD, Amazon Prime Video, Filmy Google Play, Wyborcza.pl, TVP Info oraz Poland In.

Wybraną opcję można aktywować w prosty sposób poprzez aplikację „Mój T-Mobile”, dzwoniąc na infolinię 602 900 000 lub z pomocą konsultanta w salonie operatora. Usługę można zamówić również, wysyłając bezpłatny SMS:

 • w przypadku klientów abonamentowych na numer 80100
  • o treści DVD START dla Supernet Video DVD,
  • o treści HD START dla Supernet VideoHD,
 • w przypadku abonentów MIX na numer 4385
  • o treści VIDEO dla Supernet Video DVD,
  • o treści VIDEOHD dla Supernet VideoHD,
 • w przypadku użytkowników T-Mobile na kartę na numer 4385
  • o treści VIDEO dla Supernet Video DVD,
  • lub poprzez wysłanie kodu ekspresowego *150*155*2#.

Więcej informacji o Supernet Video można znaleźć na stronie: www.t-mobile.pl/pl/supernetvideo.

 

1 Badanie „Online Video Forecasts” zrezalizowane przez agencję Zenith, 2019 r

2„Liczba pobrań TikToka przekroczyła 2 miliardy!", mobirank.pl, 1.05.2020, dostęp: 9.07.2020.

3Badanie „BrandZ Top 100 Most Valuable Global Brands”, Kantar, marzec 2020 r.

4„TikToka pobrano w Polsce ponad 5,7 mln razy”, wirtualnemedia.pl, 12.02.2019, dostęp: 9.07.2020.

W 2021 r. przeciętny polski odbiorca będzie przeznaczał na oglądanie materiałów wideo statystycznie aż 70 minut dziennie1 – za część tej wysokiej średniej z pewnością będzie odpowiadać aplikacja TikTok, której popularność w Polsce i na świecie stale rośnie. Odpowiadając na coraz większe zainteresowanie polskich użytkowników tym serwisem, T-Mobile od 28 lipca dołącza platformę TikTok do usługi Supernet Video. Dzięki temu korzystanie z aplikacji nie będzie wiązało się z zużywaniem pakietu danych.

Inne artykuły

16.04.2024Adrianna Maron

Przyszłość nadchodzi, wpadnij i Ty! Najlepszą imprezę studencką w Polsce...

Myślisz, że wiesz, co to dobra impreza? Udowodnimy, że ta najlepsza jest jeszcze przed Tobą! Tam, gdzie świetna zabawa, wyjątkowa muzyka i prawdziwe emocje jest też T-Mobile, po to by wspólnie budować najlepsze doświadczenia. Jako...
Czytaj więcej
16.04.2024Mateusz Marciniak

T-Mobile inspiruje do ekologicznej zmiany: oddaj swój stary telefon i dołącz do...

W obliczu obecnych wyzwań ekologicznych każdy z nas stoi przed wyborem: pozostać biernym obserwatorem czy stać się aktywnym uczestnikiem zmian. T-Mobile pokazuje, że droga do zrównoważonego rozwoju wiedzie przez świadome działania...
Czytaj więcej
8.04.2024Adrianna Maron

Doładuj konto w T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę za 50 zł i zgarnij 20 zł...

Na wiosnę dajemy naszym klientom dodatkowy powód, by zasilić swoje konto doładowaniem. Wprowadzamy specjalną akcję promocyjną dla użytkowników T-Mobile na kartę oraz Heyah na kartę. Doładowując konto za 50 zł, klienci otrzymają...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.