15 GB na nielimitowane emocje sportowe od T-Mobile

Ten tydzień będzie ekscytujący zarówno dla polskiej drużyny, jak i dla jej wiernych kibiców. Już dzisiaj o 20.45 Polska rozegra bowiem mecz z Finlandią, a w niedzielę zmierzy się z zespołem Włoch. Z kolei w środę 14 października nasza reprezentacja podejmie rywalizację na boisku z Bośnią i Hercegowiną. Zapowiada się więc wiele zwrotów akcji, które warto zobaczyć na własne oczy – a w tym niewątpliwie pomoże pakiet 15 GB, który przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych. Oczywiście, jeśli na co dzień nie ekscytują się sportem, z powodzeniem mogą wykorzystać ten solidnym zastrzyk internetu na inne rozrywki. My jednak jako – sponsor reprezentacji i magentowa drużyna – z pewnością zasiądziemy przed ekranami.

Jak odebrać prezent?
Bezpłatny pakiet 15 GB mogą aktywować klienci indywidualni, czyli osoby korzystające z ofert „T-Mobile na kartę”, MIX oraz abonamentu. Bonus będzie czekał na nich w aplikacji „Mój T‑Mobile” przez tydzień – od środy 7 października do środy 14 października do końca dnia.

Uruchomienie pakietu jest bardzo łatwe – po zleceniu uruchomienia pakietu, w ciągu 72 godzin klient otrzyma potwierdzenie przyznania bezpłatnych gigabajtów. Osoby zainteresowane bonusem mogą również odebrać darmowe gigabajty, wysyłając SMS o treści HF na bezpłatny numer 80800. Abonenci operatora mogą korzystać z dodatkowych gigabajtów do momentu wystawienia kolejnej faktury, zaś klienci ofert na kartę oraz MIX przez tydzień. Każda osoba może aktywować promocję tylko raz.

Dodatkowe informacje o akcji Happy Fridays można przeczytać tutaj: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

Choć do terminu cotygodniowej promocji Happy Fridays jeszcze dwa dni, to tym razem postanowiliśmy rozegrać tę akcję w nieco bardziej „piłkarski” sposób. Nie czekając na piątek, już teraz ruszamy z silnym uderzeniem – nasi klienci indywidualni już od dziś, przez cały tydzień aż do 14 października, mogą aktywować pakiet 15 darmowych gigabajtów! Taki bonus pozwoli każdemu być jeszcze bliżej naszej reprezentacji piłki nożnej, która w nadchodzących dniach rozegra pierwsze po dłuższej przerwie mecze w Polsce.

Inne artykuły

5.06.2024Adrianna Maron

To lato będziesz wspominać – baw się z T-Mobile Polska podczas Tauron Nowa...

Nic tak nie pozostaje w pamięci na lata, jak wspaniałe przeżycia związane z muzyką i festiwalami. Dlatego Grupa Deutsche Telekom zaprasza w ramach nowej, letniej kampanii „The Summer to Remember” na wiele niezapomnianych wydarzeń...
Czytaj więcej
4.06.2024Mateusz Marciniak

Mistrzowskie Rozgrywki z Magenta Moments

Wielkimi krokami zbliżają się europejskie mistrzostwa w piłce nożnej. Niewątpliwie wśród naszych klientów znajdują się ogromni fani tego sportu! A skoro w T-Mobile chcemy dawać naszym użytkownikom tylko najlepsze doświadczenia, to w...
Czytaj więcej
4.06.2024Aleksandra Rogatka-Lipińska

T-Mobile nagrodzony prestiżowymi tytułami Superbrands i Business Superbrands...

18. edycja plebiscytu Superbrands została rozstrzygnięta, a do T-Mobile powędrowały, aż dwa prestiżowe tytuły! Wyróżnienia przyznawane przez szerokie grono konsumentów, jury złożone z 40 ekspertów branżowych oraz...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.