Milena Tkaczyk20.11.2020

1000 minut na Dzień Życzliwości i Pozdrowień od T-Mobile

W najbliższą sobotę obchodzimy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, a ponieważ w ostatnim czasie nie zaleca się spotkań przy kawie i ciastku, mamy dla naszych klientów MIX i T-Mobile na kartę specjalny prezent – aż 1000 minut, dzięki którym będą mogli spędzić długie godziny na miłych i pełnych życzliwości, rozmowach podczas zbliżającego się weekendu.

Każdy dzień jest dobry, by pozostać w kontakcie i dostarczać sobie i bliskim radości. Jednak Dzień Życzliwości i Pozdrowień to dodatkowy bodziec do wzajemnej serdeczności. Dla nas stał się on pretekstem do rozdania klientom dodatkowego prezentu w postaci 1000 minut. Do wykorzystania wedle uznania, np. by zadzwonić do cioci, której dawno się nie widziało, lub kolegi, którego jeszcze parę miesięcy temu spotykało się na co dzień w biurze.

A w ciągu 1000 minut z pewnością nikomu nie zabraknie czasu na nadrobienie tematów :)

Jak to działa?
Bezpłatny pakiet, który przygotowaliśmy, można odebrać między 20 a 22 listopada i będzie on działać przez 3 dni od momentu aktywacji. Można go odebrać jeden raz.
 

Jak złapać bonus?
Wystarczy wysłać SMS o treści: „MINUTY” na numer:

  • 80401 – w przypadku klientów T‑Mobile na kartę,
  • 80404 – dla abonentów oferty MIX.


Więcej informacji dotyczących specjalnych promocji dla naszych klientów na kartę i MIX można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/wyjatkowy-dzien.

PODZIEL SIĘ

Polski English
T-Mobile Polska