Ranking najlepiej sprzedających się smartfonów w T-Mobile w Q3 2021

13.10.2021KONRAD MRÓZ

To już kolejny kwartał, który udowadnia, że Polacy coraz chętniej sięgają po smartfony 5G. I nic w tym dziwnego, ponieważ 5G to technologia przyszłości. Widoczne jest to także w wynikach sprzedaży T-Mobile, gdzie udziały smartfonów 5G w trzecim kwartale 2021 roku to już 30%. Oznacza to, że prawie co trzeci kupujący wybiera urządzania piątej generacji. A które z nich są najbardziej popularne wśród naszych klientów?

Top 3 smartfonów 5G:

Najlepiej sprzedające się urządzenia z segmentu premium:

 1. Apple iPhone 12 Pro (5G)
 2. Apple iPhone 12 Pro Max (5G)
 3. Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Półkę niżej serca klientów zdobyły następujące modele:

 1. Samsung Galaxy S21 (5G)
 2. Apple iPhone 12 mini (5G)
 3. Apple iPhone 12 (5G)

Największą popularnością w tzw. średnim segmencie z kolei cieszyły się urządzenia:

 1. Samsung Galaxy A52s 5G
 2. Oppo Reno 5 5G
 3. Samsung Galaxy A52 5G

Tak prezentowało się zaś top 3 budżetowych propozycji:

 1. Samsung Galaxy A22 5G
 2. Xiaomi Redmi Note 10 5G
 3. Xiaomi Redmi Note 9T 5G

W wyższych kategoriach cenowych zdecydowanie największą popularnością cieszyły się smartfony 5G od Apple i Samsunga, a wśród nich królowały dwa flagowce, czyli iPhone 12 Pro oraz Samsung Galaxy S21. Natomiast na niższej półce na podium, poza Samsungiem, który wygrał zestawienie w kategorii średniopółkowej, a także tej budżetowej, stanęli również OPPO oraz Xiaomi. Zaprezentowali oni takie urządzenia jak OPPO Reno 5 5G, czy Xiaomi Redmi Note 10 5G.

Sprzedaż smartfonów 5G ewidentnie rośnie w siłę, ale urządzenia w technologii czwartej generacji także mają się dobrze. Jak wygląda zatem zestawienie wszystkich najlepiej sprzedających się smartfonów w trzecim kwartale 2021 r. w T-Mobile? Zobaczcie poniżej.

Top 5 smartfonów (5G/4G):

 1. Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128 GB
 2. Xiaomi Redmi 9T
 3. Samsung Galaxy S20 FE
 4. Samsung Galaxy A12 (3/32 GB)
 5. Samsung Galaxy A22 5G

O tym, że Xiaomi okazało się najlepsze w Q3, zadecydowali klienci, którzy najchętniej wybierali smartfony tego producenta. Urządzenia marki objęły bowiem pierwszą i drugą pozycję w zestawieniu i były to kolejno modele Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128 GB oraz Xiaomi Redmi 9T. Z kolei na trzecim, czwartym oraz piątym miejscu znalazły się urządzenia od Samsunga z serii Galaxy, w tym Samsung Galaxy S20 FE, Samsung Galaxy A12 oraz Samsung Galaxy A22 5G.

Samsung, Apple oraz Xiaomi to jedni z najpopularniejszych producentów smartfonów w Polsce. Potwierdzają to także wyniki sprzedaży za trzeci kwartał 2021 r. w T-Mobile. Jak wyglądały trendy sprzedaży w poszczególnych segmentach rynku? Jakie smartfony okazały się najbardziej atrakcyjne wśród naszych rodaków? I wreszcie – jaką popularnością cieszą się urządzenia 5G? Dowiecie się z poniższego zestawienia.

Inne artykuły

1.03.2024Adrianna Maron

Moc gigabajtów od T-Mobile. 5200 GB ekstra przez rok dla klientów T-Mobile na...

Dobra oferta na kartę to taka, która pozwala rozpędzić się w sieci bez obawy o zużyte gigabajty. Dlatego teraz klienci T-Mobile na kartę mogą włączyć kolejny bieg w swojej wirtualnej podróży! Wszystko za sprawą ofert, dzięki...
Czytaj więcej
1.03.2024Mateusz Marciniak

Feeria atrakcyjnych ofert w Magenta Moments od T-Mobile: na Dzień Kobiet, Dzień...

Już niedługo swoje święto obchodzić będą kobiety, a zaraz po nich również mężczyźni. W T-Mobile, w ramach programu Magenta Moments, mamy coś dla każdego! Nie tylko od święta, ale i na na co dzień. W marcu bowiem atrakcji zdecydowanie...
Czytaj więcej
29.02.2024Mateusz Marciniak

T-Mobile wyróżniony tytułem „Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2024”

Współczesne firmy, które mają ambicje liderskie i chcą odnosić sukcesy, muszą budować zyskowność w sposób odpowiedzialny, dbając o etykę i społeczną stronę biznesu. W T-Mobile rozumiemy to doskonale, a także to, że...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.