MILENA TKACZYK18.11.2021

Odbierz do 40% rabatu na akcesoria realme w T-Mobile

Listy świątecznych prezentów na dobre zagościły w naszych notesach i notatkach. W poszukiwaniu idealnych podarunków przeszukujemy strony internetowe oraz centra handlowe. Dla naszych klientów indywidualnych, którzy szukają dobrych okazji, w ramach „Happy Fridays” przygotowaliśmy do 40% rabatu na wybrane produkty realme – takie jak smartwatche, słuchawki, odkurzacz, a także telefony. Prezent można odebrać od 19 do 23 listopada w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.

Gadżety technologiczne to jedne z najpopularniejszych podarunków mikołajkowych i świątecznych. Innowacyjne rozwiązania zamknięte w zgrabnym opakowaniu, które ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie – któż nie cieszyłby się z takiego prezentu? Dlatego też w tym tygodniu w ramach „Happy Fridays” przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidulanych naprawdę dobrą okazję – rabat w wysokości do 40% na wybrane produkty i akcesoria realme.

 

A co znajduje się w ofercie? Smartwatch, słuchawki bezprzewodowe, waga łazienkowa pozwalająca na 16 różnych pomiarów oraz automatyczny odkurzacz. Nie zabrakło również nowoczesnych smartfonów, a więc każdy klient może tutaj znaleźć podarunek idealny dla swojej rodziny czy przyjaciół.

PRODUKTY OBJĘTE PROMOCJĄ HAPPY FRIDAYS

 

Wybierz swój gadżet w niższej cenie

Bonus można aktywować od piątku 19 listopada do wtorku 23 listopada do końca dnia w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Użytkownik zostanie następnie przekierowany na stronę internetową, na której znajdują się produkty realme objęte rabatem. Z promocji można skorzystać do 30 listopada lub do wyczerpania puli akcesoriów, więc warto zastanowić się wcześniej, który gadżet może sprawić radość komuś z naszych bliskich.

Prezent jest dostępny zarówno dla klientów abonamentowych, jak i użytkowników oferty na kartę oraz MIX.

Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/happy-fridays.

PODZIEL SIĘ

Polski English
T-Mobile Polska