T-Mobile przedłuża wsparcie ofertowe dla Ukrainy

29.03.2022MILENA TKACZYK

O tym, że słowa mają niezwykłą moc, wiemy od dawna – wyrażamy nimi uczucia, przekazujemy informacje, motywujemy do działania, dodajemy otuchy w trudnych chwilach. Ale właśnie teraz liczą się nie tylko słowa, ale i czyny, które podejmujemy na rzecz naszych wschodnich sąsiadów. Od początku wojny jesteśmy solidarni z Ukrainą i chcemy zapewnić jej obywatelom wsparcie, m.in. poprzez zapewnienie możliwie łatwego i bezpłatnego dostępu naszych usług telekomunikacyjnych.

 

Bezpłatne i nielimitowane rozmowy międzynarodowe

Mimo tysięcy kilometrów dzielących od siebie rodziny najważniejsza pozostaje ciągle możliwość szybkiego kontaktu z bliskimi. Klienci T‑Mobile (indywidualni, T‑Mobile na kartę, Heyah na kartę, MIX oraz biznesowi na taryfie Magenta Biznes i Jump proFirma), którzy aktywowali już usługę nielimitowane połączenia i SMS-y międzynarodowe z Polski do Ukrainy (w przypadku użytkowników prepaid i MIX usługa ta została aktywowana automatycznie), mogą nadal bezpłatnie kontaktować się z przyjaciółmi i rodziną, którzy pozostali za naszą wschodnią granicą. Przedłużenie tej promocji do końca kwietnia nastąpi automatycznie. Z kolei osoby posiadające ofertę abonamentową, które wcześniej nie aktywowały tej opcji, nadal mogą to zrobić na jeden z trzech sposobów:

  • w aplikacji mobilnej „Mój T Mobile”,
  • SMS-owo, wysyłając SMS o treści TAK na numer 80008,
  • za pośrednictwem obsługi klienta pod numerem 602 960 200 (dla klientów na kartę) lub 602 900 000 (dla klientów indywidualnych i biznesowych).

Roaming w Ukrainie z automatycznie obniżonymi stawkami

Wraz z początkiem kwietnia osoby z abonamentem w T-Mobile (indywidualni – z taryfami T, Rodzina, Jump, biznesowi – z taryfami Magenta Biznes i JUMP proFirma) oraz klienci T‑Mobile na kartę, Heyah na kartę i MIX na terenie Ukrainy będą korzystać z obniżonych stawek na usługi w roamingu w Ukrainie i z Ukrainy do Polski. Opłata za połączenie głosowe (wychodzące i przychodzące) wyniesie 99 gr (80 gr netto) (za minutę), zaś SMS-y i MMS-y będą kosztowały po 20 gr (16 gr netto). Opłata za paczkę 1 GB internetu mobilnego wyniesie 49 zł (39,84 zł netto).

Bezpłatne startery i pakiet pomocowy dla klientów na kartę

Przebywający w Polsce obywatele i obywatelki Ukrainy mogą również swobodnie korzystać z dostępu do internetu mobilnego, a także kontaktować się z przyjaciółmi w naszym kraju, dzięki bezpłatnym starterom T‑Mobile i Heyah, które od początku wojny wolontariusze T‑Mobile rozdają na granicy, punktach recepcyjnych oraz na dworcach PKP i PKS. Dotychczas udało się zrejestrować blisko 300 tysięcy takich kart.

Użytkownicy ofert T‑Mobile na kartę i Heyah na kartę (korzystający o taryfy GO! i Dniówka) od 1 kwietnia po aktywacji bezpłatnego startera otrzymają automatycznie pakiet 10 GB, 100 minut i 100 SMS-ów w Polsce. Będzie on ważny przez 30 dni. Pozostali klienci z Ukrainy, którzy aktywowali starter po 24.02, mogą włączyć usługę kodem lub SMS-em. Ponadto w dalszym ciągu przedłużamy ważność kont Ukrainek i Ukraińców korzystających z Heyah na kartę i T-Mobile na kartę o 100 dni. Wraz ze starterem klienci na granicach otrzymują od wolontariuszy również bezpłatnie voucher na pakiet 100 gigabajtów, przygotowany w języku ukraińskim, ważny przez 14 dni na terenie Polski.

Szczegółowy regulamin usług będzie dostępny od 1 kwietnia na stronie https://www.t-mobile.pl/c/pakiety-dla-ukrainy.

W ostatnim miesiącu po raz kolejny przekonaliśmy się, jak ważna jest możliwość kontaktu z rodziną i przyjaciółmi, zwłaszcza w trudnych momentach. W obliczu trwającej za naszą wschodnią granicą wojny chcemy, aby osoby z Ukrainy oraz klienci T‑Mobile mogli pozostać w kontakcie z najbliższymi bez względu na odległość. Właśnie dlatego przedłużamy do końca kwietnia wsparcie związane z usługami takimi jak bezpłatne rozmowy międzynarodowe z Polski do Ukrainy, darmowe paczki gigabajtów oraz roaming z obniżonymi stawkami.

Inne artykuły

27.09.2023Adrianna Maron

Odlotowa oferta w T-Mobile – magentowy operator łączy siły z Red Bull MOBILE!

Myślisz, że wszystko w świecie technologii mobilnych już było? No to zapinaj pasy – ta oferta może sprawić, że totalnie odlecisz! Co powiesz na bezkonkurencyjną jakość i zasięg T-Mobile poszerzone o niezwykłą swobodę Red Bull MOBILE?...
Czytaj więcej
27.09.2023Barbara Rożyńska

Finał Akcji Sprzątania Świata za nami – w strefie T-Mobile zebraliśmy 134...

W jaki sposób za jednym zamachem zrobić porządki w domu i przyczynić się do obniżenia poziomu zaśmiecenia świata? Przekonali się o tym wszyscy, którzy zanurkowali w swoich szufladach, by wyciągnąć z nich stare, nieużywane już...
Czytaj więcej
24.09.2023Adrianna Maron

12 miesięcy za 0 zł w niezawodnej ofercie Magenta Biznes od T-Mobile

W T-Mobile wiemy, jak ważne dla przedsiębiorców jest to, aby móc korzystać z niezawodnego, szybkiego dostępu do sieci – i my im to dowozimy!  Teraz w ramach oferty MagentaBIZNES nasi klienci biznesowi mogą liczyć na...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.