Złap 555 GB na start w Heyah na kartę

Sposobów na wykorzystanie 555 GB jest wiele. Ale jedno jest pewne – taki transfer nie wyczerpie się przed czasem niezależnie od tego, ile spraw mamy do załatwienia, rozmów do przeprowadzenia, artykułów do przeczytania czy filmów do obejrzenia. W dodatku można go łatwo aktywować w jednej chwili, za pomocą aplikacji „Moja Heyah”.

 

555 GB i 2200 minut do Ukrainy

Bonus stworzyliśmy w szczególności z myślą o osobach, które na co dzień kontaktują się z bliskimi po drugiej stronie polsko-ukraińskiej granicy. Mogą go otrzymać posiadacze ofert Heyah w taryfie „Dniówka” z bezpłatnymi minutami do Ukrainy. W jednej z nich znajdziemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 20 GB oraz 2000 minut do ukraińskiej sieci Vodafone i 200 minut do ukraińskiej sieci Kyivstar w cenie 35 zł na 30 dni. W drugiej – analogiczny zestaw z większym pakietem 30 GB oraz 3000 minut do Ukrainy do sieci Vodafone i 300 minut do sieci Kyivstar za 45 zł na 30 dni. Korzystając z jednego z tych wariantów, wystarczy aktywować promocję w aplikacji, by otrzymać 500 GB na 30 dni.

Należy do niej doliczyć także bonusowe gigabajty, które można zgarnąć w ramach promocji „Gigabajty od Heyah za darmo”. I tak – zasilając konto kwotą 35 zł w aplikacji „Moja Heyah” lub www.doladuj.heyah.pl, klienci otrzymają dodatkowe 35 GB. Natomiast doładowując numer za 45 zł, mogą liczyć na bonusowe 40 GB. W sumie oferta za 35 zł pozwala więc zgarnąć 555 GB, z kolei ta dostępna w kwocie 45 zł – 570 GB.

Oferta promocyjna obowiązuje do 30 kwietnia br. Więcej informacji na jej temat można znaleźć na stronie https://www.heyah.pl/555gb.

W Heyah na kartę ruszamy z wiosenną promocją, dzięki której kontakt z bliskimi, także tymi z Ukrainy, oraz dostęp do informacji będzie jeszcze prostszy. Od 1 kwietnia klienci, którzy korzystają z oferty Heyah na kartę w taryfie „Dniówka” z nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami, MMS-ami, pakietem internetu i bezpłatnymi minutami do Ukrainy, mogą odebrać 500 GB w prezencie. Promocja łączy się z bonusem „Gigabajty w Heyah za darmo” i pozwala zgarnąć łącznie 555 GB w ofercie za 35 zł miesięcznie.

Inne artykuły

28.09.2023Adrianna Maron

Odlotowa oferta w T-Mobile – magentowy operator łączy siły z Red Bull MOBILE!

Myślisz, że wszystko w świecie technologii mobilnych już było? No to zapinaj pasy – ta oferta może sprawić, że totalnie odlecisz! Co powiesz na bezkonkurencyjną jakość i zasięg T-Mobile poszerzone o niezwykłą swobodę Red Bull MOBILE?...
Czytaj więcej
28.09.2023Barbara Rożyńska

Finał Akcji Sprzątania Świata za nami – w strefie T-Mobile zebraliśmy 134...

W jaki sposób za jednym zamachem zrobić porządki w domu i przyczynić się do obniżenia poziomu zaśmiecenia świata? Przekonali się o tym wszyscy, którzy zanurkowali w swoich szufladach, by wyciągnąć z nich stare, nieużywane już...
Czytaj więcej
25.09.2023Adrianna Maron

12 miesięcy za 0 zł w niezawodnej ofercie Magenta Biznes od T-Mobile

W T-Mobile wiemy, jak ważne dla przedsiębiorców jest to, aby móc korzystać z niezawodnego, szybkiego dostępu do sieci – i my im to dowozimy!  Teraz w ramach oferty MagentaBIZNES nasi klienci biznesowi mogą liczyć na...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.