Startuje kolejna edycja konkursu „Łap wakacje marzeń z T-Mobile”

23.05.2022MILENA TKACZYK

Wiele osób snuje już wakacyjne plany i surfuje w internecie poszukując inspiracji na tegoroczne podróże. Jakie destynacje będą najpopularniejsze w tym roku? Tego dowiemy się za kilka miesięcy, ale już teraz w T‑Mobile wiemy jak sprawić, żeby ten letni wyjazd był spełnieniem marzeń – ruszamy z konkursem, w którym do wygrania jest voucher (lub ekwiwalent pieniężny) o wartości 15 000 zł do wykorzystania na wybraną podróż dostępną na stronie www.travelplanet.pl.

Już nie trzeba czekać ze spełnianiem marzeń – z T-Mobile teraz można je po prostu realizować!

 

Poczuj klimat wakacji

Konkurs rozpoczyna się 24 maja i potrwa aż do 25 lipca 2022 r. Aby wziąć w nim udział, należy doładować konto za minimum 30 zł przez internet na stronie www.doladowania.t-mobile.pl, www.doladuj.heyah.pl lub za pośrednictwem konta bankowego.

Następnie na stronie www.konkurst-mobile.pl wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Jak łapiesz wakacyjny luz?”. Tutaj można puścić wodze fantazji i dać upust swojej kreatywności. Potem wystarczy tylko wysłać zgłoszenie i czekać na wyniki.

Oprócz nagrody głównej, do wygrania są 3 telefony iPhone 13, 20 telefonów iPhone 12 oraz 100 doładowań o wartości 50 zł. Łącznie aż 124 nagrody!

Organizatorem konkursu jest Brainstorm Sp. Z.O.O na zlecenie Blue Media S.A. przy udziale T‑Mobile Polska S.A.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie: www.konkurst-mobile.pl.

Słońce, plaża…a może góry? – zbliżające się lato zachęca do snucia wakacyjnych planów. A letni klimat już dziś mogą poczuć klienci T‑Mobile na kartę, Heyah na kartę oraz MIX, ponieważ już dzisiaj, 24 maja, ruszamy z kolejną letnią edycją konkursu doładowań o nazwie: „Łap wakacje marzeń z T‑Mobile”, w którym do wygrania jest voucher o wartości 15 000 zł na wymarzone wakacje oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.

Inne artykuły

27.09.2023Adrianna Maron

Odlotowa oferta w T-Mobile – magentowy operator łączy siły z Red Bull MOBILE!

Myślisz, że wszystko w świecie technologii mobilnych już było? No to zapinaj pasy – ta oferta może sprawić, że totalnie odlecisz! Co powiesz na bezkonkurencyjną jakość i zasięg T-Mobile poszerzone o niezwykłą swobodę Red Bull MOBILE?...
Czytaj więcej
27.09.2023Barbara Rożyńska

Finał Akcji Sprzątania Świata za nami – w strefie T-Mobile zebraliśmy 134...

W jaki sposób za jednym zamachem zrobić porządki w domu i przyczynić się do obniżenia poziomu zaśmiecenia świata? Przekonali się o tym wszyscy, którzy zanurkowali w swoich szufladach, by wyciągnąć z nich stare, nieużywane już...
Czytaj więcej
24.09.2023Adrianna Maron

12 miesięcy za 0 zł w niezawodnej ofercie Magenta Biznes od T-Mobile

W T-Mobile wiemy, jak ważne dla przedsiębiorców jest to, aby móc korzystać z niezawodnego, szybkiego dostępu do sieci – i my im to dowozimy!  Teraz w ramach oferty MagentaBIZNES nasi klienci biznesowi mogą liczyć na...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.