Milena Tkaczyk30.06.2022

Odbierz od T-Mobile 1 GB w roamingu w Unii Europejskiej na wakacje

Krótki urlop w jednej z europejskich stolic, wylegiwanie się na plaży na południu kontynentu, a może podróż z plecakiem po najbardziej malowniczych zakątkach Europy? Teraz użytkownicy T-Mobile będą mogli zrealizować swój pomysł na letnie wojaże po okolicznych krajach, a najpiękniejszymi widokami od razu podzielić się z bliskimi. W ramach najnowszej odsłony „Dobrze, że jesteś” nasi klienci indywidualni mogą odebrać 1 GB do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej, Albanii, Czarnogórze i Macedonii. Prezent jest dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile” od 1 do 5 lipca.

Wyjątkowe doświadczenia stają się tym bardziej szczególne, jeśli możemy podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego podczas letnich wycieczek dobrze mieć przy sobie zapas internetu, który pozwoli nam swobodnie kontaktować się z bliskimi. Właśnie taki pakiet przygotowaliśmy dla klientów T-Mobile na dobry początek wakacji. Od 1 lipca mogą oni odebrać dodatkowy 1 GB do wykorzystania w strefie roamingowej 1A, a z prezentu korzystać przez 30 dni.

 

Odbierz pakiet i spakuj plecak
Aby odebrać prezent, wystarczy zalogować się do aplikacji „Mój T-Mobile” między 1 a 5 lipca. Pakiet włączy się w ciągu 72 godzin od zlecenia jego aktywacji i pozostanie ważny przez 30 dni. Promocja dotyczy klientów abonamentowych T-Mobile (T), użytkowników T-Mobile na kartę (GO!, Frii), a także posiadaczy oferty mix (Frii Mix). Można z niej skorzystać jeden raz.

Więcej informacji można znaleźć w  egulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

PODZIEL SIĘ

Polski English
T-Mobile Polska