Rusza kampania T-Mobile na kartę promująca ofertę 1200 GB za darmo przez rok

12.06.2022Milena Tkaczyk

Najlepsza oferta internetu to taka, która daje swobodny dostęp do zasobów bez obawy o szybkie wyczerpanie limitu GB, gwarantująca zarazem najwyższą jakość połączenia. Z takiego założenia wyszliśmy, tworząc w lutym tego roku jako pierwsi na rynku telekomunikacyjnym promocję „Rok internetu za darmo”, w ramach której użytkownicy T-Mobile na kartę korzystający z jednej z ofert Bez limitów: L, L+UA lub XL mają do dyspozycji całkowicie bezpłatnie, co 30 dni, dodatkowe 100 GB, które się kumulują! Wystarczy włączyć promocję w aplikacji Mój T-Mobile. Wszystko to w oparciu o błyskawiczną sieć mobilną T-Mobile, która według rankingu Speedtest w całym 2021 roku była najszybsza na rynku.

Złap najszybszy internet i znajdź swój pomysł na wykorzystanie gigabajtów
Kampania promująca ofertę od początku czerwca jest prowadzona outdoorowo w 43 miastach Polski, gdzie znalazły się m.in. billboardy czy citylighty. Oprócz tego 13 czerwca startuje kampania telewizyjna, w ramach której będzie można obejrzeć dwa 15-sekundowe spoty. W materiałach zobaczymy oryginalne wakacyjne pomysły na wykorzystanie 1200 GB – jak się okazuje w spocie, może być nim nawet binge-watching seriali na plaży. Równolegle planowane są działania w internecie oraz w social mediach na takich platformach jak YouTube, Spotify czy TikTok. Działania promocyjne prowadzone są digitalowo ponadto w formie banerów online oraz w grach mobilnych.

 

1200 GB z ofertą bez limitu za 30 zł przez 365 dni
Promocja „Rok internetu za darmo” obejmuje obecnych oraz nowych klientów korzystających taryfy GO!, którzy zdecydowali się na jedną z cyklicznych ofert Bez limitu L za 30 zł, Bez limitu L+UA za 35 zł lub Bez limitu XL za 39 zł. Po  aktywacji promocji w aplikacji Mój T-Mobile  użytkownik otrzymuje nawet 12 dodatkowych pakietów po 100 GB każdy, w tym pierwszy od razu po uruchomieniu promocji. Kolejne 11 zaś w dni odnowienia wybranej oferty „Bez Limitów”. Z bonusu można korzystać łącznie przez 365 dni od przyznania pierwszego pakietu, a niewykorzystane GB kumulują się. Przykładowo – wybierając opcję „Bez limitu L” za 30 zł, użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy,  SMS-y, MMS-y, pakiet 30 GB (15 GB z oferty i 15 GB po doładowaniu za 30 zł), a do tego bonusowe 100 GB co 30 dni.  Łącznie zyskuje aż 1560 GB przez rok!

Z oferty mogą skorzystać także osoby, które na co dzień kontaktują się ze swoimi bliskimi po drugiej stronie polsko-ukraińskiej granicy. Specjalnie dla nich stworzyliśmy ofertę „Bez limitu L+UA”, dzięki której – poza nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich sieci w Polsce i w strefie roamingowej 1A oraz sporym pakietem internetu – klienci otrzymają dostęp do komunikatorów i możliwość oglądania video bez limitu danych. Dodatkowo mają do dyspozycji 1000 minut na rozmowy międzynarodowe do sieci Vodafone w Ukrainie  – i oczywiście bonus 1200 GB! 

Kampanię przygotowała agencja DDB Warszawa. Materiały BTL opracowała ARC (Grupa Publicis). Planowaniem i zakupem mediów zajął się Mindshare Poland. Za prowadzenie działań w internecie odpowiada VMLY&R.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/rok-internetu.
 

Na co wykorzystać 1200 GB? Pomysłów jest tyle, ilu użytkowników oferty. Ale jedno jest pewne – dobrze mieć tak solidny zapas internetu. Swoją pomysłowością w zakresie wykorzystania tak dużego pakietu mogą wykazać się klienci T-Mobile na kartę w taryfie GO!, którzy jako pierwsi już w lutym tego roku zyskali dostęp do promocji „Rok internetu za darmo”. Właśnie startuje kolejna odsłona kampanii promującej bonus.

Inne artykuły

27.09.2023Adrianna Maron

Odlotowa oferta w T-Mobile – magentowy operator łączy siły z Red Bull MOBILE!

Myślisz, że wszystko w świecie technologii mobilnych już było? No to zapinaj pasy – ta oferta może sprawić, że totalnie odlecisz! Co powiesz na bezkonkurencyjną jakość i zasięg T-Mobile poszerzone o niezwykłą swobodę Red Bull MOBILE?...
Czytaj więcej
27.09.2023Barbara Rożyńska

Finał Akcji Sprzątania Świata za nami – w strefie T-Mobile zebraliśmy 134...

W jaki sposób za jednym zamachem zrobić porządki w domu i przyczynić się do obniżenia poziomu zaśmiecenia świata? Przekonali się o tym wszyscy, którzy zanurkowali w swoich szufladach, by wyciągnąć z nich stare, nieużywane już...
Czytaj więcej
24.09.2023Adrianna Maron

12 miesięcy za 0 zł w niezawodnej ofercie Magenta Biznes od T-Mobile

W T-Mobile wiemy, jak ważne dla przedsiębiorców jest to, aby móc korzystać z niezawodnego, szybkiego dostępu do sieci – i my im to dowozimy!  Teraz w ramach oferty MagentaBIZNES nasi klienci biznesowi mogą liczyć na...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.