Superpromocja w T-Mobile: Microsoft Surface Go 3 LTE aż 1500 zł taniej, w ratach 0%

Świetnie nadają się na prezent, doskonale sprawdzają się też tam, gdzie laptop zajmuje zbyt wiele miejsca, smartfon zaś – dysponuje zbyt małym ekranem. Urządzenia elektroniczne w rozmiarze tabletu bywają wyjątkowo praktycznym gadżetem. A z najnowszą promocją, którą przygotowaliśmy w T-Mobile – mogą okazać się także niezwykle korzystnym cenowo wyborem. Do tego Microsoft Surface Go 3 LTE obsługuje kartę e-sim, co czyni go wielofunkcyjnym sprzętem. Jak dokładnie prezentuje się oferta promocyjna dotycząca tego modelu?

 

Ucz się, pracuj, oglądaj seriale kiedy chcesz

Microsoft Surface Go 3 LTE to 10,5-calowe urządzenie, działające w oparciu o system Windows 11, które doskonale sprawdza się w pracy i w nauce. Obsługuje ono m.in. kartę e-sim, dodatkową kartę pamięci, technologię Bluetooth, a także sieci LTE czy Wi-Fi 6, co sprawia, że można je wykorzystać do wielu różnych zastosowań i wygodnie połączyć z innymi akcesoriami. Osoby, które wybiorą ofertę dostępną w T-Mobile z nielimitowanym abonamentem 5G w smartfonie w taryfie „L Nielimitowana” zapłacą za sprzęt jedynie 999 zł – po sporej, 1500-złotowej obniżce z 2499 zł, w 24 ratach 0%. Cena w taryfie „M Nielimitowana: wyniesie zaś 1099 zł.

Oferty „M Nielimitowana” oraz „L Nielimitowana” gwarantują nielimitowany dostęp do usług telekomunikacyjnych – połączeń, SMS-ów i MMS-ów. Dodatkowo zaś umożliwiają korzystanie z internetu na urządzeniu w błyskawicznej sieci 5G bez limitu danych do zużycia. W przypadku wariantu L klienci skorzystają z sieci w maksymalnej dostępnej prędkości, natomiast dla wersji M jest to maks. 30 Mb/s. Ponadto, w ramach bonusu, użytkownicy, którzy wybiorą jedną z propozycji abonamentowych, mogą liczyć na 6- lub 12-miesięczny dostęp do usługi „Rozrywka Uwolniona”, pozwalającej co miesiąc decydować, z której popularnej platformy streamingowej klient chce korzystać. Osobom, które wybiorą „M-kę” lub „L-kę”, przysługuje również rabat na urządzenie w wysokości kolejno – 200 zł lub 300 zł. Dodatkowo oba abonamenty objęte są wiosenną promocją w T-Mobile, w ramach której do końca czerwca można dobrać drugi abonament lub usługę internetu światłowodowego za 0 zł nawet na rok.

Więcej informacji o promocji można znaleźć tutaj: https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/telefony/lista/produkty/urzadzenie/microsoft-surface-go-3-lte-6500y?tariffId=PostpaidVoiceAcq_OneShop_L_75_24_offe.

W pracy podczas spotkań służbowych, w trakcie wykładu online czy w podróży, gdy chcemy się zrelaksować – wielofunkcyjne urządzenia mobilne pomagają nam działać, gdziekolwiek jesteśmy. Dla osób, które zastanawiają się nad zakupem takiego sprzętu, przygotowaliśmy w T‑Mobile wyjątkową promocję. Dzięki niej urządzenie, które z łatwością można przerobić na laptop, dobierając do niego klawiaturę Surface Type Cover i pióro Surface Pen (zestaw również dostępny w T‑Mobile), Microsoft Surface Go 3 LTE można kupić w ofercie abonamentowej z nielimitowanym internetem 5G aż 1500 zł taniej, w ratach 0%. To jedyna taka propozycja na rynku – klienci mogą z niej skorzystać od 7 do 27 czerwca br.

Inne artykuły

27.09.2023Adrianna Maron

Odlotowa oferta w T-Mobile – magentowy operator łączy siły z Red Bull MOBILE!

Myślisz, że wszystko w świecie technologii mobilnych już było? No to zapinaj pasy – ta oferta może sprawić, że totalnie odlecisz! Co powiesz na bezkonkurencyjną jakość i zasięg T-Mobile poszerzone o niezwykłą swobodę Red Bull MOBILE?...
Czytaj więcej
27.09.2023Barbara Rożyńska

Finał Akcji Sprzątania Świata za nami – w strefie T-Mobile zebraliśmy 134...

W jaki sposób za jednym zamachem zrobić porządki w domu i przyczynić się do obniżenia poziomu zaśmiecenia świata? Przekonali się o tym wszyscy, którzy zanurkowali w swoich szufladach, by wyciągnąć z nich stare, nieużywane już...
Czytaj więcej
24.09.2023Adrianna Maron

12 miesięcy za 0 zł w niezawodnej ofercie Magenta Biznes od T-Mobile

W T-Mobile wiemy, jak ważne dla przedsiębiorców jest to, aby móc korzystać z niezawodnego, szybkiego dostępu do sieci – i my im to dowozimy!  Teraz w ramach oferty MagentaBIZNES nasi klienci biznesowi mogą liczyć na...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.