T-Mobile tworzy domy bez limitu dla podopiecznych fundacji Happy Kids

29.06.2022Milena Tkaczyk

Stwierdzenie, że dom to dla każdego z nas miejsce szczególne może brzmieć trywialnie, ale w tej banalności kryje się wiele prawdy. Jak pokazują badania1, 57% Polaków wciąż, mimo dostępu do wielu innych możliwości, najchętniej celebruje ważne wydarzenia w ich życiu właśnie w domowym zaciszu. Dom pozostaje dla nas bezpieczną przystanią, miejscem, w którym się rozwijamy i otaczamy najważniejszymi dla ludźmi. Współczesne cztery kąty trudno już sobie jednak wyobrazić bez technologii – to one sprawiają, że w domu możemy żyć tak jak lubimy, działać wygodniej, być bardziej sobą. Czy to mowa o nauce i pracy zdalnej, czy rodzinnych seansach filmowych a może wspólnym słuchaniu muzyki – wszystko to i o wiele więcej zawdzięczamy właśnie innowacjom. 

W T-Mobile wierzymy, że każdy dom zasługuje na to, by być domem bez limitu, w którym czekają na nas nieograniczone możliwości, a domownicy mogą spełniać swoje marzenia. Dlatego właśnie wprowadzamy na rynek ofertę Magenta Dom, czyli kompletny pakiet usług dla domu z prawdziwie nielimitowanym abonamentem komórkowym, internetem światłowodowym oraz pakietem telewizji.


 

Na co dzień nie ustajemy w działaniach, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszych technologii i mogli dzięki temu skupić się na tym, co ma dla nich znaczenie. Naszą ambicją jest również znoszenie barier rynkowych, bo chcemy, aby każdy mógł czerpać z technologicznych możliwości pełnymi garściami, bez ograniczeń. Dlatego właśnie stworzyliśmy prosty i elastyczny pakiet usług Magenta Dom, bo domy powinny być właśnie miejscem wolności i swobody – tłumaczy Andreas Maierhofer, prezes T-Mobile Polska. Tworzymy domy bez limitu w najlepszej jakości dla naszych klientów, ale chcemy w tym również wspierać naszych partnerów społecznych, bo w T-Mobile usługi technologiczne w jakości premium to nie dodatkowa opcja, ale absolutna podstawa, do której każdy powinien mieć dostęp.

W ramach świętowania premiery oferty konwergentnej wesprzemy dom, który już dziś jest wyjątkowy. Mowa o Rodzinnym Domu Dziecka w Łodzi prowadzonym przez fundację Happy Kids. W ramach wsparcia przekażemy na rzecz organizacji 100 tysięcy złotych na remont łódzkiej placówki, zapewnimy dostęp do usług pakietu Magenta Dom, a także niezbędne urządzenia technologiczne do wyposażenia budynku.

Celem naszej fundacji jest zapewnienie dzieciom jak najlepszych warunków na wielu poziomach, a bez długofalowego wsparcia bywa to nie lada wyzwaniem. Tym bardziej cieszy nas, że we współpracy z T-Mobile Polska otwieramy kolejny rozdział – jeszcze w maju podczas spotkania z Dominique Leroy z zarządu Deutsche Telecom otrzymaliśmy pomoc dla najmłodszych uchodźców z Ukrainy, a teraz po raz kolejny firma wyciąga do nas życzliwą dłoń. To dla nas bardzo ważne, bo chcemy zapewniać naszym podopiecznym wielowymiarowe wsparcie, w tym również to technologiczne, i tworzyć dla nich prawdziwy dom – powiedział Aleksander Kartasiński, prezes Fundacji Happy Kids.

 

Grupa Deutsche Telekom, której T-Mobile jest częścią, już wcześniej wsparła fundację w związku z wojną w Ukrainie – organizacja przyjęła pod swoje skrzydła łącznie 1500 dzieci ewakuowanymi z ukraińskich domów dziecka. Dominique Leroy, Członkini Zarządu Deutsche Telekom ds. Europy w maju tego roku przekazała organizacji 200 tysięcy złotych oraz zestawy słodkości i kolorowanek dla najmłodszych. Wcześniej T-Mobile udostępniła fundacji również zestawy smartfonów oraz karty SIM.

 

 

1 Raport „Global eating, drinking and sustainability survey” przeprowadzony przez ARC Rynek i Opinia, sierpień 2021 r.

 

Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. W myśl tej idei w T-Mobile postanowiliśmy podzielić się radością z premiery naszej nowej oferty konwergentnej Magenta Dom i wesprzeć fundację Happy Kids, tworzącą i prowadzącą rodzinne domy dziecka. Jak to zrobimy? Przekazaliśmy organizacji 100 tysięcy złotych i zapewnimy wsparcie technologiczne dla podopiecznych fundacji w Łodzi, by sprawić, aby każdy dom – również rodzinny dom dziecka – mógł stać się domem pełnym możliwości.

Inne artykuły

27.09.2023Adrianna Maron

Odlotowa oferta w T-Mobile – magentowy operator łączy siły z Red Bull MOBILE!

Myślisz, że wszystko w świecie technologii mobilnych już było? No to zapinaj pasy – ta oferta może sprawić, że totalnie odlecisz! Co powiesz na bezkonkurencyjną jakość i zasięg T-Mobile poszerzone o niezwykłą swobodę Red Bull MOBILE?...
Czytaj więcej
27.09.2023Barbara Rożyńska

Finał Akcji Sprzątania Świata za nami – w strefie T-Mobile zebraliśmy 134...

W jaki sposób za jednym zamachem zrobić porządki w domu i przyczynić się do obniżenia poziomu zaśmiecenia świata? Przekonali się o tym wszyscy, którzy zanurkowali w swoich szufladach, by wyciągnąć z nich stare, nieużywane już...
Czytaj więcej
24.09.2023Adrianna Maron

12 miesięcy za 0 zł w niezawodnej ofercie Magenta Biznes od T-Mobile

W T-Mobile wiemy, jak ważne dla przedsiębiorców jest to, aby móc korzystać z niezawodnego, szybkiego dostępu do sieci – i my im to dowozimy!  Teraz w ramach oferty MagentaBIZNES nasi klienci biznesowi mogą liczyć na...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.