Zmień swój ogród i odbierz od T-Mobile zniżkę na zakupy w FajneCeny.pl

13.06.2022Milena Tkaczyk

Lato to czas wytchnienia i odpoczynku. Często kojarzy się z leniwymi popołudniami i spędzaniem czasu na świeżym powietrzu w gronie rodzinnym, na przykład na tarasie czy w ogrodzie. W T-Mobile dostarczmy nie tylko technologie, ale dajemy również możliwości umielenia sobie wakacyjnych chwil. Huśtawka, basen, meble czy szklarnia, gdzie będzie można posadzić warzywa lub owoce, to niezbędne elementy dla fanów ogródkowych tematów. Dlatego w tym tygodniu klienci T-Mobile będą mogli zamówić wybrane wyposażenie ogrodowe z 13-procentowym rabatem i jeszcze lepiej zaaranżować swoją przestrzeń. 

Skorzystaj z rabatu i odnów swój ogród lub taras 
Kod promocyjny można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” od 15 do 21 czerwca 2022 r. do końca dnia. Na złożenie zamówienia jest więcej czasu – bonus będzie ważny do 26 czerwca włącznie. Po wybraniu prezentu użytkownik zostanie przekierowany na specjalną stronę partnera, na której będzie mógł złożyć zamówienie.

Promocja jest dostępna dla klientów abonamentowych T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), a także posiadaczy ofert T-Mobile na kartę (GO!, Frii) oraz MIX (Frii Mix). 

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.
 

Technologia towarzyszy nam obecnie w każdym momencie naszego życia, ale czasami warto od niej odpocząć i rozkoszować się czasem wolnym w ogrodzie lub na tarasie. Dlatego w ramach najnowszej odsłony „Dobrze, że jesteś” użytkownicy indywidualni T-Mobile mogą zrobić zakupy na stronie www.FajneCeny.pl w kategorii „OGRÓD” z 13-procentowym rabatem. Prezent można odebrać od 15 do 21 czerwca w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Inne artykuły

27.09.2023Adrianna Maron

Odlotowa oferta w T-Mobile – magentowy operator łączy siły z Red Bull MOBILE!

Myślisz, że wszystko w świecie technologii mobilnych już było? No to zapinaj pasy – ta oferta może sprawić, że totalnie odlecisz! Co powiesz na bezkonkurencyjną jakość i zasięg T-Mobile poszerzone o niezwykłą swobodę Red Bull MOBILE?...
Czytaj więcej
27.09.2023Barbara Rożyńska

Finał Akcji Sprzątania Świata za nami – w strefie T-Mobile zebraliśmy 134...

W jaki sposób za jednym zamachem zrobić porządki w domu i przyczynić się do obniżenia poziomu zaśmiecenia świata? Przekonali się o tym wszyscy, którzy zanurkowali w swoich szufladach, by wyciągnąć z nich stare, nieużywane już...
Czytaj więcej
24.09.2023Adrianna Maron

12 miesięcy za 0 zł w niezawodnej ofercie Magenta Biznes od T-Mobile

W T-Mobile wiemy, jak ważne dla przedsiębiorców jest to, aby móc korzystać z niezawodnego, szybkiego dostępu do sieci – i my im to dowozimy!  Teraz w ramach oferty MagentaBIZNES nasi klienci biznesowi mogą liczyć na...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.