Odbierz od T-Mobile rabat do 40% na urządzenia Xiaomi

10.08.2022Milena Tkaczyk

I domatorów, i ludzi żyjących w wiecznym biegu łączy jedno – technologia, która ułatwia im życie. Z tego powodu warto mieć przy sobie akcesoria, które wspierają nasze codzienne aktywności – niezależnie, czy chodzi o ultraszybką ładowarkę, powerbank, tablet, czy elektryczną szczoteczkę do zębów. Dla wszystkich, którzy potrzebują nowych gadżetów lub chcieliby kupić je dla swoich bliskich, przygotowaliśmy więc zniżkę na wybrane urządzenia marki Xiaomi. 

 

Poniżej lista produktów, które można zakupić z rabatem:

 

Odbierz rabat i wybierz technologię dla siebie
Aby odebrać kod rabatowy, wystarczy miedzy 12 a 16 sierpnia zalogować się do aplikacji „Mój T-Mobile”. Na skorzystanie ze zniżki jest nieco więcej czasu – zakupu można dokonać do 21 sierpnia br. W tym celu należy wejść na stronę https://mi-store.pl/DZJ40 lub udać się do jednego ze sklepów Xiaomi Store, których lista dostępna jest na stronie: https://mi-store.pl/Xiaomi-Store-Sklepy-Autoryzowane-Xiaomi-cterms-pol-31.html. W tym drugim wariancie kod zniżkowy wystarczy podać sprzedawcy. Z oferty promocyjnej skorzystają posiadacze abonamentu w T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), a także użytkownicy oferty na kartę (GO!, Frii) oraz mix (Frii Mix).

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.
 

Technologie mogą wspierać nas w działaniach na każdym kroku. Dlatego dobrze mieć w swoim otoczeniu gadżety, które wpisują się w nasz styl życia – od słuchawek bezprzewodowych na treningi po dodatkowy telewizor w sypialni. Dla wszystkich klientów indywidualnych T-Mobile, którzy chcieliby coś dobrać do swojego zestawu technologicznych akcesoriów, przygotowaliśmy specjalną zniżkę nawet do 40% na wybrane produkty marki Xiaomi. Rabat można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” od 12 do 16 sierpnia.

Inne artykuły

27.11.2023Adrianna Maron

eSIM dla klientów usług T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę

Stale rozwijamy usługi, tak by służyły naszym klientom. Dlatego teraz również klienci ofert T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę mogą już korzystać z eSIM. Wirtualną kartę SIM mogą zainstalować w prosty sposób,...
Czytaj więcej
23.11.2023Adrianna Maron

Black Friday w T-Mobile na kartę i Heyah na kartę – doładuj konto i zgarnij...

Sprawdzenie przepisu na świąteczne dania, poszukiwanie prezentu dla bliskiej osoby czy wieczorny relaks z serialem – jest wiele powodów, by skorzystać z internetu. I najlepiej mieć go pod ręką w smartfonie. Dlatego dobrze zadbać...
Czytaj więcej
20.11.2023Barbara Rożyńska

Kobiety w IT mają moc! T-Mobile partnerem 5. edycji Uniwersytetu Sukcesu

W branży IT lepiej radzą sobie mężczyźni? Nic bardziej mylnego! T-Mobile Polska doskonale wie, że świat innowacji jest otwarty dla każdego i tworzony przez różnorodne zespoły. Marka ogłasza właśnie partnerstwo z Uniwersytetem Sukcesu,...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.