Wybierz swój internet domowy bez limitów od T-Mobile z umową na 12 miesięcy

24.08.2022Milena Tkaczyk

W domach i mieszkaniach chcemy czuć się swobodnie i robić to, na co w danej chwili mamy ochotę – oglądać ulubione seriale, rozwijać swoje pasje, brać udział w interesujących webinarach, uczyć się czy robić zakupy online. A do tego wszystkiego potrzebny jest dobry internet. W T-Mobile doskonale wiemy, że klienci lubią proste, szybkie rozwiązania, które pozwalają im dostosować usługę do ich potrzeb. Dlatego przygotowaliśmy nową odsłonę internetu domowego bez limitu w trzech prędkościach – 30 Mb/s, 60 Mb/s lub 90 Mb/s. Tym razem użytkownicy mogą podpisać krótszą umowę – tylko na 12 miesięcy i potem zdecydować, czy chcą ją przedłużyć.

 

Wybierz swój internet domowy w e-sklepie
Co zrobić, aby stać się posiadaczem domowego internetu bez limitów od T-Mobile? Wystarczy wejść na tę stronę i wybrać jedną z trzech opcji, najbardziej dostosowaną do potrzeb i oczekiwań danego użytkownika. Klienci do wyboru mają usługę w prędkości 30 Mb/s za 60 zł miesięcznie; 60 Mb/s za 70 zł lub 90 Mb/s za 90 zł. Wszystko to w umowie na rok, zaś po zakończeniu tego okresu użytkownik sam decyduje, czy przedłuża umowę. To rozwiązanie sprawdzi się zarówno dla rodzin z dziećmi, które lada moment powrócą do nauki w szkołach, jak i dla studentów, którzy już wkrótce rozpoczną nowy rok akademicki. Dobry internet z pewnością ułatwi im pogłębianie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności. 

Ponadto klienci T-Mobile, którzy mają już abonament komórkowy w naszej sieci, mogą zakupić ofertę nielimitowanego internetu domowego ze zniżką 20 zł w ramach programu „Korzyści dla domu”.

Co więcej, w ramach oferty klient otrzymuje router domowy, z dodatkową opłatą na start już od 19 zł. Instalacja routera jest szybka i prosta – wystarczy podłączyć router do prądu i od razu można korzystać z internetu. 

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na tej stronie.
 

Dla tych, którzy cenią proste rozwiązania, potrzebują szybkiego domowego internetu bez limitów i chcą zawrzeć umowę na 12 miesięcy bez wychodzenia z domu, mamy nową ofertę na internet domowy. Można ją już nabyć w naszym sklepie internetowym w korzystnej cenie i ze zniżką „Korzyści dla domu” dla klientów, którzy posiadają już abonament komórkowy w naszej sieci.

Inne artykuły

28.09.2023Adrianna Maron

Odlotowa oferta w T-Mobile – magentowy operator łączy siły z Red Bull MOBILE!

Myślisz, że wszystko w świecie technologii mobilnych już było? No to zapinaj pasy – ta oferta może sprawić, że totalnie odlecisz! Co powiesz na bezkonkurencyjną jakość i zasięg T-Mobile poszerzone o niezwykłą swobodę Red Bull MOBILE?...
Czytaj więcej
28.09.2023Barbara Rożyńska

Finał Akcji Sprzątania Świata za nami – w strefie T-Mobile zebraliśmy 134...

W jaki sposób za jednym zamachem zrobić porządki w domu i przyczynić się do obniżenia poziomu zaśmiecenia świata? Przekonali się o tym wszyscy, którzy zanurkowali w swoich szufladach, by wyciągnąć z nich stare, nieużywane już...
Czytaj więcej
25.09.2023Adrianna Maron

12 miesięcy za 0 zł w niezawodnej ofercie Magenta Biznes od T-Mobile

W T-Mobile wiemy, jak ważne dla przedsiębiorców jest to, aby móc korzystać z niezawodnego, szybkiego dostępu do sieci – i my im to dowozimy!  Teraz w ramach oferty MagentaBIZNES nasi klienci biznesowi mogą liczyć na...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.