Kup smartfon Samsung Galaxy A53 5G w T-Mobile z 6 ratami w prezencie

13.09.2022Milena Tkaczyk

Każdy z nas ma inne oczekiwania, jeśli chodzi o sprzęty elektroniczne. Dlatego w T-Mobile przygotowaliśmy promocję, dzięki której na korzystnych warunkach można nabyć dowolne urządzenie z naszego sklepu – od smartwatchy po tablety. Na ciekawą propozycję w tym kontekście mogą liczyć m.in. osoby poszukujące nowego smartfona – w promocyjnej ofercie można bowiem kupić model Samsung Galaxy A53 5G.

 

Świetny obraz, mocna bateria
Urządzenie posiada ekran AMOLED z niezwykle płynną częstotliwością odświeżania 120 Hz, dzięki czemu korzystanie z wyświetlacza stanie się prawdziwą przyjemnością. Dodatkowo jest wyposażone w mocną baterię 5000 mAh, a także poczwórny zestaw aparatów tylnych z obiektywem głównym 64 MP oraz przedni aparat portretowy 32 MP. Model obsługuje standard sieci 5G, błyskawicznego internetu mobilnego.

6 miesięcy w prezencie
Osoby, które kupią smartfon Samsung Galaxy A53 5G w ramach promocji, poniosą koszty rat dopiero od 7. miesiąca. Oznacza to, że nie zapłacą za 6 pierwszych rat, a finalna cena urządzenia obniży się z 1799 zł do 1379 zł.

Maksymalna wysokość rat wynosi 120 zł miesięcznie. Do tego należy doliczyć cenę abonamentu oraz opłatę na start. Z akcji promocyjnej mogą skorzystać klienci, którzy przeniosą numer do T-Mobile z innej sieci, klienci, którzy zdecydują się na pakiet „Magenta Dom” ze światłowodem i telewizją oraz osoby kupujące kolejną ofertę „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana” – z nowym numerem. Wszystkie abonamenty, podobnie jak umowa na urządzenie, są na 24 miesiące, jednak użytkownik poniesie koszt rat jedynie przez 18 miesięcy.

Wraz z nową odsłoną oferty startuje promująca ją kampania. Promocja potrwa do 26 września włącznie. Więcej informacji na jej temat można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/6-rat-gratis
 

Wszyscy lubimy okazje zakupowe, które pozwalają nam wychwycić prawdziwe perełki. Wiele z nich jest teraz dostępnych w T-Mobile, gdzie kupując dowolne urządzenie, klienci za 6 pierwszych rat płacą 0 zł. Jednym ze smartfonów w tej ofercie jest Samsung Galaxy A53 5G, który klienci dostaną w T-Mobile aż 420 zł taniej. Akcja promocyjna potrwa do 26 września.

Inne artykuły

28.09.2023Adrianna Maron

Odlotowa oferta w T-Mobile – magentowy operator łączy siły z Red Bull MOBILE!

Myślisz, że wszystko w świecie technologii mobilnych już było? No to zapinaj pasy – ta oferta może sprawić, że totalnie odlecisz! Co powiesz na bezkonkurencyjną jakość i zasięg T-Mobile poszerzone o niezwykłą swobodę Red Bull MOBILE?...
Czytaj więcej
28.09.2023Barbara Rożyńska

Finał Akcji Sprzątania Świata za nami – w strefie T-Mobile zebraliśmy 134...

W jaki sposób za jednym zamachem zrobić porządki w domu i przyczynić się do obniżenia poziomu zaśmiecenia świata? Przekonali się o tym wszyscy, którzy zanurkowali w swoich szufladach, by wyciągnąć z nich stare, nieużywane już...
Czytaj więcej
25.09.2023Adrianna Maron

12 miesięcy za 0 zł w niezawodnej ofercie Magenta Biznes od T-Mobile

W T-Mobile wiemy, jak ważne dla przedsiębiorców jest to, aby móc korzystać z niezawodnego, szybkiego dostępu do sieci – i my im to dowozimy!  Teraz w ramach oferty MagentaBIZNES nasi klienci biznesowi mogą liczyć na...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.