MagentaBIZNES bez limitów – startuje nowa kampania T-Mobile z ofertą dla firm

18.09.2022Milena Tkaczyk

Co jest kluczem do sukcesu w prowadzeniu własnej działalności? Zapewne wiele czynników ma na to wpływ, ale niewątpliwie jednym z nich są zaufani partnerzy. A takim partnerem chcemy być dla naszych klientów biznesowych w ich codziennych zadaniach. Dzięki ofercie MagentaBIZNES mają więc oni dostęp do internetu bez limitu prędkości i bez limitu danych oraz nielimitowanych rozmów na terenie Polski i Unii Europejskiej. I jak pokazują nasze dane, doceniają oni ten komfort, bo aż 9 na 10 z nich zostaje z nami na stałe. 

Dlatego w ramach kolejnej odsłony kampanii MagentaBIZNES będzie można ponownie zobaczyć trzech naszych zadowolonych klientów: cukierniczkę Dominikę Matysiak (Domo Bake), architekta Jakuba Szczęsnego (Studio Projektowe SZCZ) i właściciela firmy turystycznej „offroad” Tomasza Maja (Land4travel), którzy od lat korzystają z naszych usług. Choć każdy z nich mierzy się na co dzień z różnymi wyzwaniami, to łączy ich jedno – totalny brak limitów w ofercie MagentaBIZNES.

Samsung Galaxy S22 w atrakcyjnej cenie
Tym razem dla klientów zawierających nowe umowy, którzy zdecydują się na ofertę MagentaBIZNES, przygotowaliśmy smartfon Samsung Galaxy S22 w korzystnej opcji ratalnej. Mogą nabyć to urządzenie za 75 zł miesięcznie (+VAT) w ofercie na 36 rat lub za 115 zł (+VAT) w ofercie na 24 raty. Łączna suma rat w ofercie na 36 miesięcy to aż 2700 zł, co stanowi niewątpliwie duże oszczędności. 

A dlaczego warto wybrać ten model? Smartfon Samsung Galaxy S22 wyposażony jest w szybki procesor 4nm i baterię o pojemności 3700 mAh ze wsparciem dla superszybkiego ładowania 25W, dzięki czemu użytkownicy będą mogli przez wiele godzin i bez zakłóceń realizować swoje cele biznesowe. W codziennych zadaniach sprawdzi się zapewne 6.1-calowy ekran Dynamic AMOLED 2X o wysokiej rozdzielczości (2340x1080 pikseli) oraz potrójny aparat, który pozwoli udokumentować najważniejsze wydarzenia i spotkania. 

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką i Customer Experience przy wsparciu agencji DDB Warszawa. Działania reklamowe w internecie poprowadzi VMLY&R, zaś za zakup mediów odpowiedzialny jest Mindshare.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-firm/bezlimitow.
 

Prowadzenie biznesu we współczesnym świecie wiąże się z wieloma wyzwaniami. Przedsiębiorcy potrzebują usług, które pozwolą im rozwijać się i bez ograniczeń realizować wyznaczone cele. W T-Mobile wiemy, jak istotny jest szybki i swobodny przepływ i dostęp do informacji, dlatego w ramach oferty MagentaBIZNES oferujemy im internet bez limitu danych i prędkości oraz nielimitowane rozmowy. Tym razem użytkownicy, którzy zdecydują się na tę usługę, będą mogli nabyć smartfon Samsung Galaxy S22 w bardzo korzystnej cenie z ratą 75 zł miesięcznie. 

Inne artykuły

27.09.2023Adrianna Maron

Odlotowa oferta w T-Mobile – magentowy operator łączy siły z Red Bull MOBILE!

Myślisz, że wszystko w świecie technologii mobilnych już było? No to zapinaj pasy – ta oferta może sprawić, że totalnie odlecisz! Co powiesz na bezkonkurencyjną jakość i zasięg T-Mobile poszerzone o niezwykłą swobodę Red Bull MOBILE?...
Czytaj więcej
27.09.2023Barbara Rożyńska

Finał Akcji Sprzątania Świata za nami – w strefie T-Mobile zebraliśmy 134...

W jaki sposób za jednym zamachem zrobić porządki w domu i przyczynić się do obniżenia poziomu zaśmiecenia świata? Przekonali się o tym wszyscy, którzy zanurkowali w swoich szufladach, by wyciągnąć z nich stare, nieużywane już...
Czytaj więcej
24.09.2023Adrianna Maron

12 miesięcy za 0 zł w niezawodnej ofercie Magenta Biznes od T-Mobile

W T-Mobile wiemy, jak ważne dla przedsiębiorców jest to, aby móc korzystać z niezawodnego, szybkiego dostępu do sieci – i my im to dowozimy!  Teraz w ramach oferty MagentaBIZNES nasi klienci biznesowi mogą liczyć na...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.