Co robisz na piątkę? Odpowiedz i wygraj jeden ze 100 smartfonów T Phone Pro 5G od T-Mobile

Smartfony stały się w ostatnich latach urządzeniami, bez których nie wyobrażamy sobie codziennego funkcjonowania – nie tylko ułatwiają nam kontakt z bliskimi, ale pomagają nam w pracy, czy pozwalają się zrelaksować. Dzięki nim mamy po prostu kontakt ze światem. Dlatego naturalne jest, że użytkownicy potrzebują takich smartfonów, które spełnią ich oczekiwania – zarówno pod względem wydajności, jak i wyglądu, a także – co niemniej ważne – ceny. Na to wszystko odpowiedzią są nasze premierowe smartfony T Phone & T Phone Pro 5GT Phone’y 5G, opracowane we współpracy z firmą Google. 

Już 5 października startuje nie tylko sprzedaż tych urządzeń, ale również konkurs dla naszych klientów indywidualnych, którzy będą mogli wygrać aż 100 modeli smartfona T Phone Pro 5GT. Czy można je ocenić „na piątkę”? To trzeba sprawdzić samemu!

 

Zgarnij T Phone Pro 5G na każdą kieszeń 
Aby wziąć udział w zabawie, należy do 25 października odpowiedzieć na pytanie konkursowe w aplikacji „Mój T-Mobile”. Zadanie wymaga odrobiny kreatywności – klient powinien w maksymalnie 400 znakach opisać umiejętność, jaką robi na piątkę. Następnie komisja konkursowa wybierze najciekawsze zgłoszenia i nagrodzi je smartfonami T Phone Pro 5G od T-Mobile. 

W konkursie mogą wziąć udział zarówno klienci abonamentowi T-Mobile (T, Rodzina), jak i posiadacze 
oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix). 

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć w regulaminie na tej stronie, zaś szczegóły dot. nowych smartfonów T Phone 5G i T Phone Pro 5G są dostępne na https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/t-phone.

 

W T-Mobile nowoczesne technologie są naprawdę na wyciągnięcie ręki – tak jak nasz premierowy smartfon T Phone Pro 5G. Piękny design przyciąga wzrok, ale dobre parametry zadowolą użytkowników, bowiem urządzenie posiada wytrzymałą baterię i jest kompatybilne z 5G. Któż nie chciałby mieć go w dłoni? Właśnie dlatego, wraz z oficjalnym startem sprzedaży naszych nowych smartfonów, dla klientów indywidualnych T-Mobile przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs,  w którym do zgarnięcia jest aż 100 smartfonów T Phone Pro 5G! Zabawa potrwa do 25 października, a telefony będzie można wygrać w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Inne artykuły

1.03.2024Adrianna Maron

Moc gigabajtów od T-Mobile. 5200 GB ekstra przez rok dla klientów T-Mobile na...

Dobra oferta na kartę to taka, która pozwala rozpędzić się w sieci bez obawy o zużyte gigabajty. Dlatego teraz klienci T-Mobile na kartę mogą włączyć kolejny bieg w swojej wirtualnej podróży! Wszystko za sprawą ofert, dzięki...
Czytaj więcej
1.03.2024Mateusz Marciniak

Feeria atrakcyjnych ofert w Magenta Moments od T-Mobile: na Dzień Kobiet, Dzień...

Już niedługo swoje święto obchodzić będą kobiety, a zaraz po nich również mężczyźni. W T-Mobile, w ramach programu Magenta Moments, mamy coś dla każdego! Nie tylko od święta, ale i na na co dzień. W marcu bowiem atrakcji zdecydowanie...
Czytaj więcej
29.02.2024Mateusz Marciniak

T-Mobile wyróżniony tytułem „Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2024”

Współczesne firmy, które mają ambicje liderskie i chcą odnosić sukcesy, muszą budować zyskowność w sposób odpowiedzialny, dbając o etykę i społeczną stronę biznesu. W T-Mobile rozumiemy to doskonale, a także to, że...
Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie

Jesteś dziennikarzem lub blogerem? Zarejestruj się, by być na bieżąco z informacjami prasowymi.

Zapisując się do newslettera zgadzasz się z Regulaminem. Otwórz pełną treść zgody. W każdym momencie możesz wycofać zgodę.